دانلود کتاب صوتی نقاشی جادویی با صدای نرگس داغمه‌چی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی نقاشی جادویی اثر میمی زگریگا

دانلود و خرید کتاب صوتی نقاشی جادویی

معرفی کتاب صوتی نقاشی جادویی

کتاب صوتی نقاشی جادویی، نوشته میمی زگریگا، داستان جذابی از نقاشی یک پسر کوچولو است که جان می‌گیرد و پا به دنیای آدم‌ها می‌گذارد. 

می‌توانید نسخه صوتی کتاب نقاشی جادویی را با ترجمه‌ی سمیه عبدالهی و صدای عارف امیری، امیرحسین صداقتی و نرگس داغمه‌چی بشنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی نقاشی جادویی

آیا شما هم دوست دارید به داخل نقاشی‌ها سفر کنید و با موجودات خیالی حرف بزنید؟ این یک رویای خیلی قشنگ است اما اگر موجودات توی نقاشی جان بگیرند و از نقاشی به دنیای واقعی بیایند چطور؟ 

 دن عاشق نقاشی کشیدن بود. یک روز غروب، با مدادشمعی‌­هایش یک نقاشی زیبا از دهکد‌ه‌­ای کشید. توی نقاشی دن خانه‌ها، مردم، جنگل، یک قلعه‌ی بزرگ و یک اژدهای ترسناک بود. اژدهایی که شعله‌های آتش را از دهانش بیرون می‌فرستاد... دن قبل از اینکه برود بخوابد، تصمیم گرفتن یک موجود فضایی کوچولو هم به نقاشی‌اش اضافه کند. اما خبر نداشت که نقاشی جادویی کشیده است. نیمه شب بود که دن با درخشش چیزی از خواب بیدار شد. موجود فضاییِ کوچولو بود که داشت از توی ِ نقاشی دست تکان می‌­داد و با فریاد چیزی می­‌گفت…

کتاب صوتی نقاشی جادویی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب صوتی نقاشی جادویی یک داستان بامزه  برای تمام کودکانی است که دوست دارند، خیال‌پردازی کنند. 

بخشی از کتاب صوتی نقاشی جادویی

موجود فضاییِ کوچولو بود که داشت از توی ِ نقاشیش دست تکون می‌­داد و با فریاد می­‌گفت: «دن، زودباش چشم‌هات رو باز کن! یه اژدهای ترسناک داره همه جا رو با شعله‌های آتیش می‌سوزونه! بلند شو! بلند شو تو باید بهمون کمک کنی تا از دهکده اون رو بیرون بندازیم!»

دن در جواب بهش گفت: «اما من نمی‌دونم چطور باید با اژدها بجنگم!»

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۸ دقیقه

حجم

۱۲٫۲ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۸ دقیقه

حجم

۱۲٫۲ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۵,۰۰۰
تومان