با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مثل‌ها و قصه‌هایشان: فروردین

دانلود و خرید کتاب صوتی مثل‌ها و قصه‌هایشان: فروردین

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مثل‌ها و قصه‌هایشان: فروردین  نوشته  مصطفی رحماندوست  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مثل‌ها و قصه‌هایشان: فروردین

کتاب صوتی مثل‌ها و قصه‌هایشان: فروردین، از مجموعه کتاب‌های مثل‌ها وقصه‌هایشان به قلم مصطفی رحماندوست، نویسنده برجسته ایرانی در حوزه ادبیات کودک و نوجوان است.

هر ضرب‌المثلی در ادبیات، جایگاه و قصه خودش را دارد و همه ضرب‌المثل‌ها بخشی از فرهنگ و حافظه جمعی یک ملت‌اند. مثل‌ها ارزشمندند زیرا حکمت‌هایی بزرگ را با زبانی ساده بیان می‌کنند. هر مثلی تاریخچه و قصه‌ای دارد که از نوع زندگی، آداب‌ و رسوم و باورهای مردمش پرده برمی‌دارد و تجربیات گذشتگان را به ما هدیه می‌دهد تا از آنها درس زندگی بگیریم. 

در مجموعه مثل‌ها و قصه‌هایشان که با صدای خود نویسنده و گویندگان سرشناسی مثل مریم نشیبا، بهرام شاه‌محمدلو و احترام برومند صوتی شده، به تعداد روزهای هر ماه، داستان‌هایی را می‌شنوید که ماجرای ساخته شدن و رواج مثل‌های فارسی را روایت می‌کنند. 

 شنیدن مجموعه صوتی مثل‌ها و قصه‌هایشان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر دوست‌دار ادبیات و فرهنگ ایرانی هستید، در هر سنی که باشید، شنیدن داستان این مثل‌ها برایتان شیرین و لذت‌بخش است.نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۳۱۲۶۸۳
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

کتاب آموزنده و بسیاااااااااار عااااااااااااااالی هست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۴٫۳ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۴٫۳ مگابایت