با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گروه سری آنیا

دانلود و خرید کتاب صوتی گروه سری آنیا

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گروه سری آنیا  نوشته  مبینا چیت‌سازان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گروه سری آنیا

کتاب صوتی گروه سری آنیا، داستانی از یوگنیا نیبرگ و ترجمه نیاز حاجی‌پور، داستانی جالب درباره‌ی دختری چپ‌دست به نام آنیا است که چپ‌دست بودنش برایش دردسرساز می‌شود.

برای دانستن اینکه آنیا بالاخره با مشکلش چه کار می‌کند، کتاب صوتی گروه سری آنیا را با صدای مبینا چیت‌سازان بشنوید. 

درباره‌ی کتاب صوتی گروه سری آنیا

قبل از اینکه بروید سراغ این کتاب به این سوال جواب بدهید: شما راست‌دست هستید یا چپ‌دست؟ می‌دانستید روزی که البته خیلی هم دور نیست، آدم‌ها نمی‌توانستند چپ‌دست باشند؟ کتاب صوتی گروه سری آنیا درباره‌ی دختر به نام آنیا است که یک روز سرد زمستانی در روسیه به دنیا می‌آید. وقتی تابستان از راه می‌رسد و هوا خوب می‌شود، مادرش آنیا را به پارک می‌برد تا بازی کند. او یک توپ به آنیا می‌دهد و آنیا آن را با دست چپش، قل می‌دهد. بعد ناگهان یک خانم که توی پارک نشسته است، توجهش به آنیا جلب می‌شود و به مادر آنیا می‌گوید که دخترت چپ‌دست است. نباید عیبی داشته باشد، مگر نه؟ اما انگار آنجا چپ‌دست بودن خیلی جالب نیست. حالا باید دید که آنیا چطور می‌خواهد این مشکل را حل کند؟ شاید راه‌حل پیش گروه سری آنیا باشد!

کتاب صوتی گروه سری آنیا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کودکانی که سال‌های مدرسه را می‌گذرانند، از شنیدن کتاب صوتی گروه سری آنیا لذت می‌برند.

بخشی از کتاب صوتی گروه سری آنیا

آنیا (Anya) درست وسط زمستان، توی روسیه متولد شده بود. وقتی تابستان از راه رسید، مادرش او را به پارک برد تا بازی کند. آنیا بارها یک توپ را با دستِ چپش قل داد. ناگهان خانمی با موهای آبی که روی نیمکت نشسته بود، اخم کرد و به مادرِ آنیا گفت که بچه‌اش چپ دست است و بعد سرش را تکان داد. توی روسیه، معنیِ کار درست این بود که مثل بقیه باشی و آنجا همه راست دست بودند. آنیا همانطور که رشد می‌کرد و بزرگ می‌شد، نقاشی کشیدن را شروع کرد. او همیشه و همه‌جا در حال نقاشی کشیدن بود و این کار را با دست چپش انجام می‌داد. طولی نکشید که توی ساختمانی که زندگی می‌کرد، همه می‌دانستند آنیا چپ دست است. مادربزرگ‌ها همیشه توی حیاط در این مورد پچ پچ می‌کردند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰٫۸ مگابایت