با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خلاقیت و نوآوری عشق

دانلود و خرید کتاب صوتی خلاقیت و نوآوری عشق

عشق‌های رنگی رنگی، نارنجی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خلاقیت و نوآوری عشق  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خلاقیت و نوآوری عشق

خلاقیت و نوآوری عشق اثر محمد جولایی تهرانی و موسی زمان‌زاده دربان یکی از مجموعه کتاب‌های عشق‌های رنگی رنگی است. که با جلد نارنجی منتشر شده است. خلاقیت و نوآوری عشق به مفهوم عشق در حل مسائل و ایده‌سازی می‌پردازد و برررسی عشق از نگاه بزرگان و نظریه‌پردازان از ویژگی‌های این مجموعه است.

درباره‌ کتاب خلاقیت و نوآوری عشق

خلاقیت و نوآوری عبارت است از نگرشی تازه به حل مسائل و مشکلات و شکل‌گیری ایده‌های جدید و تبدیل آن به فرآیندی کارآمد در فضایی بدون نیاز به اعمال قدرت و تهدید.

رنگ نارنجی یکی از رنگ های فرعی است که از ترکیب دو رنگ قرمز و زرد به دست می آید و در گروه رنگ‌های گرم طبقه‌بندی می‌شود. نارنجی رنگی است که برای توصیف غروب خورشید و آتش به کار می رود و مکمل آن، رنگ آبی است. نارنجی ذهن را برای ایده‌پردازی باز می‌کند.

کتاب خلاقیت و نوآوری عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب را به دو گروه پیشنهاد می‌کنیم:

گروه اول کسانی که با موقعیت عشق روبه‌رو شده‌اند و خود را در این دنیا تنها می‌بینند. خلاقیت و نوآوری عشق با بررسی رویکردی جامع از نویسندگان و اندیشمندان به مقوله عشق، کمک می‌کند خواننده در میان هجوم احساساتش تنها نماند و بتواند عواطفش را در مسیر خلاقیت و ایده‌پردازی قرار دهد.

گروه دوم کسانی هستند که می‌خواهند از عشق بنویسند و نیازمند شناخت تجربیات مشترک انسانی هستند. عشق در شکل جامع و گسترده در این کتاب مرور شده‌ است و نویسنده تازه‌کار می‌تواند از دریای تجربیات پیشینیان بهره ببرد.نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰٫۴ مگابایت