با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی

دانلود و خرید کتاب صوتی پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی  نوشته  چیساتو تاشیرو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی

کتاب صوتی پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی، نوشته‌ی چیساتو تاشیرو درباره‌ی پنج موش است که با هم دوست هستند و تصمیم می‌گیرند در یک مسابقه‌ی ماشین‌رانی شرکت کنند. یاسین محمدنیا داستان  پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی را به فارسی ترجمه کرده است و انتشارات آوا رسا نسخه صوتی آن را در اختیار شنوندگان قرار داده است.

درباره‌ی کتاب صوتی پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی

شما باورتان می‌شود که پنج‌تا موش کوچولو، بخواهند با هم مسابقه‌ی رالی بدهند؟ چیساتو تاشیرو در داستانش، پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی دقیقا همین موضوع را نوشته است. اما اول اجازه بدهید شما را با موش‌های قصه آشنا کنم. ۵ تا موش مهربان به نام­های بُن بُن ، ویسک، تینی ، نیبِل و اَبی با هم دوست بودند و درکنار هم زندگی می­‌کردند.

بن­ بن یک موش قدرتمند و آرام بود که همیشه یک شال زردرنگ دور گردنش می‌انداخت و عاشق جمع­ کردن چیز­های مختلف بود. ویسک یک برآمدگی جالب روی دمش داشت و یک مکانیک و مخترع باهوش بود. تینی، کوچک‌ترین عضو گروه ، همیشه یک دستبند سبزرنگ دور دستش می‌بست. نیبل موش کنجکاو و ماجراجو بود، اون همیشه یک جوراب آبی رنگ به پا داشت و عاشق بادام ­زمینی بود و اَبی موش خیلی آرامی بود، از دم بلندش خیلی خوشش میامد اما بینی صورتی رنگش را اصلا دوست نداشت. یک روز که پنج موش در شهر قدم می‌زدند، خبر هیجان‌انگیزی روی تابلوی اعلانات شهر دیدند...

کتاب صوتی پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی برای کودکانی که عاشق ماشین و مسابقه ماشین‌ها هستند بسیار جذاب است. کودکانی که به مدرسه می‌روند نیز از شنیدن ماجرای کتاب پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی لذت می‌برند.

جملاتی از کتاب صوتی پنج موش مهربان و مسابقه‌ی رالی

با سبز شدن چراغ، ماشین‌ها برای بردن پنیر شروع به رقابت کردند. مسیر مسابقه از بین پیاده‌روی انسان‌ها رد می‌شد. خیابان پر از آدم با پاهای غول آسا بود. موش‌های راننده باید کاملا حواسشان را جمع می‌کردند تا زیر پاها له نشوند. 

«خیلی خوب شد که حرکت زیگزاگی هم تمرین کردیم!»

«شماره‌ی هشت بیچاره رو ببینید، خورد به پای یک آدم. حتما حواسش پرت شده بود! هه هه هه هه»

«باز خوبه که خودش سالمه. ولی ماشینش خیلی داغون شده. بعید می‌دونم بتونه به مسابقه ادامه بده!»

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۷٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۷٫۸ مگابایت