با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حقایق جدید فروش

دانلود و خرید کتاب صوتی حقایق جدید فروش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی حقایق جدید فروش  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی حقایق جدید فروش

در کتاب صوتی حقایق جدید فروش، برایان تریسی با شما راجع به ترفندهای جدید دنیای فروش صحبت می‌کند. او می‌گوید شما باید از کارتان بیرون بیایید تا ببینید که رقیبانتان چه برتری‌هایی نسبت به شما دارند و ویژگی‌های منحصر به فردشان چیست؟ و چه فاکتورهایی باعث می‌شود که محصول شما برتری چشمگیری نسبت به رقیبانتان داشته باشد.

این موضوع باید تبدیل به مهم ترین نکته در اهدافتان،در نوع تبلیغاتتان و نوع تجارتتان شود که چرا محصول شما از بقیه ی محصولات بهتر است و باید روی این موضوع در چشم اندازتان کار کنید.

شما در این کتاب می‌توانید تعدادی از مهم‌ترین توصیه‌های برایان تریسی، استاد موفقیت در کسب‌وکار و زندگی را درباره فروش موفق بشنوید.

شنیدن کتاب حقایق جدید فروش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

بازاریاب‌ها، فروشندگان و همه کسانی که می‌خواهند کسب‌وکار موفقی داشته باشند، می‌توانند از توصیه‌های تریسی در این کتاب استفاده کنند.

درباره برایان تریسی

برایان تریسی یکی از مشهورترین سخنرانان موفقیت در دنیاست، همچنین وی نویسنده ماهری در عرصه کتاب‌های خودیاری به‌شمار می‌رود که در دنیا شهرت جهانی دارد و کتاب‌هایش میلیون‌ها نسخه به فروش رفته‌اند.

برایان تریسی در سال ۱۹۴۴ در خانواده ای فقیر در کانادا به دنیا آمد، پدرش شغل مشخصی نداشت و او و سه برادرش با لباس‌هایی که از خیریه تهیه شده بود، به مدرسه می‌رفتند. دلایل مختلف و مشکلات سبب شد که وی مدرسه را رها کند و مشغول کار شود. وی کارهایی همانند کارگری، شستن ظرف‌ها در هتل، شستن اتومبیل‌ها و کار در مزرعه را تجربه کرد و شاید داشتن این تجارب سبب شد تا در آینده مشاوره‌های کسب و کار برایان تریسی کامل و کاربردی باشد. تریسی از دوران جوانی اعتقاد داشت انسان به چیزی تبدیل می‌شود که به آن فکر می‌کند و به این نکته تأکید می‌کرد که میلیونرها افراد عادی هستند با این تفاوت که فقط بر روی «استقلال مالی» تمرکز دارند. تریسی در ۲۰ سالگی تصمیم گرفت دور دنیا را بگردد، بنابراین در کشتی مشغول به کار شد و کار در این کشتی آغاز سفر وی به دور دنیا بود که ۸ سال طول کشید و تجربیات زیادی را برای وی به ارمغان آورد که وی را در مسیر مشاوره های خود در زمینه کسب‌وکار و موفقیت کمک کرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶٫۷ مگابایت