با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جامعه آزادی

دانلود و خرید کتاب صوتی جامعه آزادی

آنهایی که به مردم خدمت نمی‌کنند، دوست دارند بر مردم حکومت کنند

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جامعه آزادی  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جامعه آزادی

کتاب صوتی جامعه آزادی اثر نویسنده مشهور برایان تریسی که با ترجمه فریبا سبزچمنی و صدای مسعود تقی‌پور منتشر شده است به تفاوت آدم‌هایی که در جامعه مفید هستند و هیچ فایده‌ای ندارند می‌پردازد.

درباره کتاب صوتی جامعه آزادی

جامعه آزاد بر اساس یک سری ساختار و الگو طراحی شده که در این الگو تنها راه رسیدن افراد به اهداف‌شان این است که کاری کنند و یا خدمتی ارائه دهند که زندگی باقی مردم بهتر شود و پیشرفت کنند. کسب و کارها تا همان حدی که به دیگران خدمت می‌رسانند موفق می‌شوند؛ البته خدمت یا کالاهایی را ارائه می‌دهند که تقاضا برای آن وجود داشته و بتواند کیفیت زندگی مردم را بهتر کند. جامعه آزاد جامعه‌ای است که در آن آدم‌های مختلف، کالا یاخدمات را ارائه می‌دهند و مردم حق انتخاب دارند و تنها راه بقای آن کسب و کار ارائه‌ی خدماتی است که بهتر از بقیه خدمات و کالاها باشند. همانطور که گفته شده : آنهایی که به مردم خدمت نمیکنند، دوست دارند بر مردم حکومت کنند.عاقبت اندیشی؛ یک خصوصیت مشترک در همه‌ی افراد موفق است که باعث می‎شود به مرور زمان درآمد و جایگاه اجتماعی‌شان بالا رود، به عبارت دیگر این افراد عواقب درازمدت تصمیم‌های کوتاه مدتشان را در نظر می‌گیرند تا به هدف بزرگ خود برسند.

شنیدن کتاب صوتی جامعه آزادی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه‌مندید و و سعی می‌کنند دیگران را بشناسند و روش برخورد با آن‌ها را یاد بگیرند پیشنهاد می‌شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۶٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۶٫۴ مگابایت