با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سوت جان

دانلود و خرید کتاب صوتی سوت جان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سوت جان  نوشته  لی‌لی فریروس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سوت جان

کتاب سوت جان، نوشته‌ی لی‌لی فریروس داستان جان، پسربچه‌ای است که نمی‌تواند حرف بزند اما در عوض در سوت زدن استاد و ماهر شده است! کارن اقوامی این داستان را به فارسی ترجمه کرده و انتشارات آوا رسا نسخه صوتی این کتاب را در اختیار شنوندگان قرار داده است. 

درباره‌ی کتاب صوتی سوت جان

حتما بچه‌ای که می‌تواند سوت بزند، حسابی خوشحال است. اما ممکن است پدر و مادرش آن قدرها خوشحال نباشند. آخر مثلا شما جان را نگاه کنید. او استاد سوت زدن است. صدای سوت جان را هم همه می‌شناسند چون برای هر کار خاصی هم یک نوع سوت زدن دارد. وقتی بخواهد کسی را صدا کند سوت بلند می‌زند و وقتی بخواهد به کسی بگوید دوستت دارم سوت یواش و آرام... حتما پیش خودتان فکر می‌کنید پدر و مادر جان از شنیدن صدای سوت جان از خوشحالی در پوست خودشان نمی‌گنجند. خب اینطوری‌ها هم نیست. آن‌ها دوست دارند جان بتواند علاوه بر سوت زدن، حرف هم بزند!

کتاب صوتی سوت جان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

داستان بامزه سوت جان برای کودکان خردسال و کودکانی که سال‌های اول مدرسه‌شان را می‌گذرانند، جذاب و شنیدنی است. مربیان و والدین هم از شنیدن این داستان بامزه، لذت خواهند برد. 

جملاتی از کتاب صوتی سوت جان

جان از بچگی عادت به سوت زدن داشت.

حتی اولین صدایی که بعد به حرف آمدن ازش درآمد یک کلمه نبود بلکه صدای سوت بود.

پدربزرگ، مادربزرگ، عمو­ها، دایی­ ها و همسایه­ های نزدیکشان میگویند که این عادت از خیلی قدیم‌ها درخانوادشان بوده و یکی از اجدادشان در سوت زدن ماهر بوده.

اما یک مشکلی وجود داشت.

وقتی که هم سن و سال های جان شروع به حرف زدن کرده بودند، جان نمیتوانست چیزی بگوید.

وقتی هم که بزرگ شده بود و میخواست چیزی بگوید یا نظری بدهد با سوت میگفت نه با حرف زدن... 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸٫۲ مگابایت