با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
طراحی اقلام هرروزه (خلاصه کتاب)

دانلود و خرید کتاب صوتی طراحی اقلام هرروزه (خلاصه کتاب)

۱٫۳ از ۳ نظر
۱٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی طراحی اقلام هرروزه (خلاصه کتاب)  نوشته  دونالد نورمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی طراحی اقلام هرروزه (خلاصه کتاب)

کتاب گویای «طراحی اقلام روزمره» تجزیه و تحلیل محبوب، سرگرم کننده و روشنگری است که توضیح می‌دهد، چرا برخی از محصولات مشتریان را جذب، در حالی که بعضی فقط آن ها را ناامید و فراری می سازند!

حتی باهوش ترین افراد هم هنگام خاموش یا روشن کردن لامپ یا اجاق گاز، باید مکث نمایند تا بتوانند دکمه درست را انتخاب کنند، یا اینکه برای باز نمودن درب باید فکر کنند که باید درب را فشار دهند یا بکشند!

کتاب «طراحی اقلام هرروزه به صورت آزاد و هوشمندانه این طور استدلال می‌کند، که مشکل ما نیستیم، بلکه عیب از طراحی محصول است که نیازهای کاربران و اصول روانشناسی شناختی را نادیده می‌گیرد. این مشکلات شامل کنترل‌های مبهم و پنهان به روابط بی‌قاعده بین کنترل‌ها و توابع مربوط می‌شود که از فقدان بازخورد (فیدبک) و یا سایر کمک‌ها و نیازهای نامناسب برای به خاطر سپردن ناشی می‌شود.

هر کسی که برای انسان ها چیزی طراحی می‌کند از اشیای فیزیکی گرفته تا برنامه‌های کامپیوتری و ابزارهای ادراکی باید کتاب «طراحی اقلام هرروزه را بخواند و همچنین این کتاب باید توسط همه کسانی که از مخلوقات انسانی استفاده می‌کنند هم خوانده شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
طاهريان
۱۴۰۰/۰۲/۱۶

کیفیت صدا و بیان بسیار بسیار پایین و ناکارآمد است.

⠀⠀⠀
۱۳۹۸/۰۱/۰۴

بیس دقیقه پنج هزار تومن؟! اونم با کیفیتی که ...خودتون نمونه رو گوش کنید

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۴٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۴٫۳ مگابایت