با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مهارت‌های قدرتمند برنامه‌ریزی (خلاصه کتاب)

دانلود و خرید کتاب صوتی مهارت‌های قدرتمند برنامه‌ریزی (خلاصه کتاب)

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مهارت‌های قدرتمند برنامه‌ریزی (خلاصه کتاب)  نوشته  پیتر کاپزیو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مهارت‌های قدرتمند برنامه‌ریزی (خلاصه کتاب)

کتاب صوتی «مهارت‌های برنامه‌ریزی قدرتمند» نوشته‌ی پیتر کاپزیو راهنمای بسیار آسانی است که شیوه ارزیابی شما را از مشکلات و پروژه‌ها، را تغییر می‌دهد. این کتاب می‌تواند، به شما کمک نماید که به افزایش قابل توجه بهره‌وری خود تسلط یابید و با صرف کمترین منابع و زمان بهترین بهره‌وری و بازدهی را داشته‌باشید.

برنامه‌ریزی، یکی از ضروری‌ترین کارها و مهارت‌هایی است که در هدف‌گذاری و رسیدن به هدف نقش کلیدی دارد. یکی از مهارت‌هایی که برای رسیدن به هر هدفی نیازمندید، مهارت برنامه‌ریزی است. توانایی برنامه‌ریزی و اجرای آن تا رسیدن به هدف، باید در رأس همه‌ی توانایی‌های ما قرار داشته باشد و دانستن فواید برنامه‌ریزی و نتایجی که از آن حاصل می‌شود، می‌تواند به این امر کمک نماید. برنامه‌ریزی جزء جدانشدنی هدف گذاری است.

این کتاب راهنمای ساده‌ای است که می تواند تفاوت قابل توجهی در بهره‌وری شخصی و عملکرد کل یک سازمان سبب شود. این کتاب می‌تواند شیوه‌ی ارزیابی شما از پروژه‌ها و مشکلات را تغییر دهد و همچنین کمک نماید که هنر افزایش بهره‌وری شما به طرز قابل توجهی رشد یابد. «مهارت‌های برنامه‌ریزی قدرتمند»، ابزارهایی ضروری برای ترسیم یک دوره صحیح را ارائه می‌دهد و از لحاظ شخصی، شغلی و به طور پیوسته پیشرفت شما را ارزیابی و این اطمینان را به کاربر می‌دهد که به اهداف خود دست خواهد یافت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
ابراهیم محمدی
۱۳۹۹/۰۸/۰۱

درود دوستان پول و همچنین این دقیقه وقتتون رو هدر ندهید که هیچ که نمی آموزید به کنار بلکه وقتی میبنید که ۲۰ دقیقه لاطائلات بی ربط به هم و بی مضمون رو گوش کردید که حدود یک چهارم این

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۶٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۶٫۴ مگابایت