با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
داروین در مقام یک مدیر اجرایی

دانلود و خرید کتاب صوتی داروین در مقام یک مدیر اجرایی

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی داروین در مقام یک مدیر اجرایی  نوشته  مارک ویکتور  هانسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی داروین در مقام یک مدیر اجرایی

کتاب صوتی «داروین در مقام یک مدیر اجرایی» نوشته مارک ویکتور هانسن یک پیام مهم برای کارآفرینان، صاحبان کسب‌وکار و مدیران دارد: اگر بتوانید لااقل یک چیز را در تجارت‌تان با سرعت حداکثری پیش ببرید، بازی را برنده خواهید شد. تکامل اساساً بر پایه‌ی دو اصل بنا شده است که باید فعال باشند وگرنه تکاملی رخ نمی‌دهد. نخست، باید ساز و کاری برای خلق تنوع وجود داشته باشد. تکامل یا انتخاب طبیعی فقط می‌تواند در تنوع مهیا و حاضر عمل کند. ممکن است شما به دیدگاه تکامل اعتقاد نداشته باشید، اما چیزی هست در حال حاضر گونه‌های کمتری نسبت به یک سال پیش بر روی سیاره‌مان وجود دارد. اگر شما بتوانید فقط یک چیز را با سرعت تکامل رشد دهید، آنگاه برنده‌ی بازی شده‌اید! آنچه باید بدانید فهم این نکته است که کارتان فهم و شناسایی چیز مطلوب نیست، بلکه دریافتن سازوکاری است که به صورت خودکار تنوع زیادی به وجود آورد و بعد بنا نهادن سازوکاری برای انتخاب طبیعی است تا برسر منابع محدود، رقابت صورت گیرد. روی هم رفته، شما باید از سر راه کنار بروید و بگذارید اتفاقی که باید بیفتد، رخ بدهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Mohsen
۱۳۹۸/۰۲/۰۱

کتاب بسیار خوبی هست. اما زیادی خلاصه شده و مفهوم عمیقا منتقل نمیشه. من دوست دارم بدونم کتاب اصلی وی بوده؟ کتاب ارزشمنده و یک ایده علمی رو خیلی جالب مطرح میکنه. توصیه میشه.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۴۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۸٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۸٫۹ مگابایت