با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازاریابی

دانلود و خرید کتاب صوتی بازاریابی

۳٫۳ از ۴ نظر
۳٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بازاریابی  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بازاریابی

«برایان تریسی» نویسنده و سخنران انگیزشی در زمینه بهبود مهارت‌های حرفه‌ای و خودیاری، در یک خانواده فقیر به دنیا آمد. پدرش کار دائمی نداشت و نمی‌توانست هزینه‌های جاری زندگی را به آسانی تامین کند. به همین دلیل برایان و سه برادرش با کمک نهادهای خیریه تحصیل کردند و او همیشه تلخی فقر را در زندگی خود حس می‌کرد. در کتاب صوتی «بازاریابی» ۲۱ قانون و ایده برای داشتن فروش خوب و بازاریابی موفق را از زبان موفق‌ترین فرد در این زمینه می‌شنویم. با شنیدن این کتاب در مرحله اول باور می‌کنیم امکان تحقق رویاهامان وجود دارد؛ سپس با آموختن راه‌های تلاش در این مسیر، شاهد تغییر بزرگی در کسب‌و کار و سرعت در رشد فروش خود خواهیم شد. تریسی با شعار «مطالعه کن، گوش کن و پیوسته بیاموز و رشد کن» به موفقیت‌های زیادی دست یافت. تریسی می‌گوید: «هیچگاه اجازه ندهید خودروی شما حرکت کند بدون اینکه در طی آن چیزی بیاموزید. هر کتاب یا همایشی، به صورت صوتی در دسترس شماست!» نخستین شغل پس از این سفرها، فروشندگی بود. تریسی درباره مهارت‌های فروش مطالعه و تحقیق کرد و در طول چندین سال کار جدی و مطالعه فرایندهای مرتبط با فروش، در چندین شرکت بزرگ، تجارب خود در زمینه‌های مدیریت و فروش را گردآوری و تدوین کرد. او آموخته‌هایش را ساماندهی و یک ساختار مشاوره‌ای را بر اساس آن پایه‌ریزی کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
مسعود
۱۳۹۸/۱۰/۰۳

صداش خوب نیست. ولی موضوعاتش عالیست

کاربر ۱۶۱۸۵۹۷
۱۳۹۹/۰۷/۰۱

اصلا وارد جزئیات نمیشه. یعنی تا به قسمت مهم کتاب میرسه میره بخش بعدی. خیلی مختصر شده. فقط یه چیزی سر هم کردن. به نظرم کتاب کامل رو خریداری کنید 👎👎👎

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۳٫۵ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۳٫۵ مگابایت