دانلود کتاب صوتی هنر اتمام فروش اثر برایان تریسی با صدای محمد یزدانی | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی هنر اتمام فروش اثر برایان تریسی

دانلود و خرید کتاب صوتی هنر اتمام فروش

نویسنده:برایان تریسیگوینده:محمد یزدانیانتشارات:شادن پژواک
۴٫۴ از ۷ نظر
۴٫۴ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هنر اتمام فروش  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هنر اتمام فروش

«برایان تریسی» نویسنده و سخنران انگیزشی در زمینه بهبود مهارت‌های حرفه‌ای و خودیاری، در یک خانواده فقیر به دنیا آمد. پدرش کار دائمی نداشت و نمی‌توانست هزینه‌های جاری زندگی را به آسانی تامین کند. به همین دلیل برایان و سه برادرش با کمک نهادهای خیریه تحصیل کردند و او همیشه تلخی فقر را در زندگی خود حس می‌کرد. در کتاب صوتی «فروش موفق» می‌شنویم که مهارت‌های فروش، از گذشته تا دنیای پر‌رقابت امروز چه تغییراتی کرده و فروشنده چطور باید در بین گستردگی تنوع محصولات، در این عصر، فروش بیشتری داشته باشد. تریسی با شعار «مطالعه کن، گوش کن و پیوسته بیاموز و رشد کن» به موفقیت‌های زیادی دست یافت. تریسی می‌گوید: «هیچگاه اجازه ندهید خودروی شما حرکت کند بدون اینکه در طی آن چیزی بیاموزید. هر کتاب یا همایشی، به صورت صوتی در دسترس شماست!» نخستین شغل پس از این سفرها، فروشندگی بود. تریسی درباره مهارت‌های فروش مطالعه و تحقیق کرد و در طول چندین سال کار جدی و مطالعه فرایندهای مرتبط با فروش، در چندین شرکت بزرگ، تجارب خود در زمینه‌های مدیریت و فروش را گردآوری و تدوین کرد. او آموخته‌هایش را ساماندهی و یک ساختار مشاوره‌ای را بر اساس آن پایه‌ریزی کرد. در این کتاب اسرار فروش موفق را از زبان او می‌شنویم. او به خوش بین و سرزنده بودن، همینطور کنترل ذهن به سمت موفق بودن تاکید زیادی می‌کند. برای فروشندگان همیشه چالش پر استرسی برای قطعی کردن فروش تا آخرین مرحله وجود دارد. «برایان تریسی» در این کتاب به ما آموزش می‌دهد چگونه موانعی که در این راه مقابلمان قرار می‌گیرد را از میان برداریم.
معرفی نویسنده
عکس برایان تریسی
برایان تریسی
کانادایی | تولد ۱۹۴۴

برایان تریسی نویسنده‌ی آمریکایی‌ـ‌کانادایی و سخنرانی محبوب در زمینه‌ی توسعه‌ی فردی و مدیریت کسب‌وکار است. او علاوه بر انتشار کتاب‌های پرفروش که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌، برای برگزاری جلسات و سخنرانی به بیش از صد کشور سفر کرده است. در کنار کتاب‌های او، آثار دیداری و شنیداری‌اش نیز در سراسر جهان با استقبالی کم‌نظیر مواجه شده است.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰۳٫۵ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰۳٫۵ مگابایت