دانلود کتاب صوتی هوش تجاری اثر دیو مارکوم با صدای محمدعرفان آقاعابدی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی هوش تجاری اثر دیو مارکوم

دانلود و خرید کتاب صوتی هوش تجاری

۳٫۰ از ۵ نظر
۳٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هوش تجاری  نوشته  دیو مارکوم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هوش تجاری

«هوش تجاری» یک کتاب صوتی است که ۳ فرد برگزیده و متخصص در کسب‌وکار، دیو مارکوم، استو اسمیت و ماهان خالسا آن را نوشته‌اند. آنها در این میکروکتاب می‌گویند که چطور با استفاده از هوش تجاری، به آن‌چه که در زندگی و کسب‌وکارتان می‌خواهید برسید. در واقع هوش تجاری، توانایی شما در به اجرا درآوردن کارهاست، اینکه بتوانید از ایده‌هایی که به ذهنتان می‌رسد بهترین نتایج را بدست آورید. همچنین در این میکروکتاب صوتی یاد می‌گیریم: استفاده بیشتر افرد از زمان: به طوریکه شما بتوانید از استعدادهایتان بهتر استفاده کنید و به ارزش کسب و کارتان بیافزایید. استفاده درست از منابع: به شما کمک می‌کند تا با بالاترین میزان تولید، بهترین نتیجه را بدست آورید. تصمیم‌گیری بهتر: به شما و تمام کسانی که با شما کار می‌کنند کمک کند تا تصمیم‌های استراتژیک بهتری بگیرید. ایجاد روابط قطعی بین عملکردها و نتایج: به‌طوری‌که شما می‌توانید بیشتر از آنچه در آینده عملی است انجام دهید. افزایش دقت: افرادی که از آن استفاده می‌کنند دقتشان به خصوص در کسب‌و کار افزایش می‌یابد. راه‌حل: نشان دادن راه حل های خوب و مناسب در مواقعی که مشکلات بحرانی به وجود می‌آید. انتخاب اولویت: به شما و سایر افراد شرکت کمک می‌کند که اولویت‌های مناسب را انتخاب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

سعید
۱۳۹۸/۰۴/۱۲

صدای گوینده خیلی خواب آوره. توصیه میکنم هنگام رانندگی یا هنگام کار با ابزاری که نیاز به هوشیاری دارن به این کتاب گوش ندین.

kazem36
۱۳۹۸/۰۱/۰۴

برای این کتاب می شد گوینده ماهرتری استفاده کرد.لطفا شنونده را از کتاب صوتی زده نکنید .صدایی گوینده این کتاب لوس و آزاردهنده است.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۹٫۴ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۹٫۴ مگابایت