با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی ظهور و سقوط اتحاد شوروی اثر اکرم پریمون

دانلود و خرید کتاب صوتی ظهور و سقوط اتحاد شوروی

۴٫۴ از ۸ نظر
۴٫۴ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ظهور و سقوط اتحاد شوروی  نوشته  اکرم پریمون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ظهور و سقوط اتحاد شوروی

هنگامی که در سال ۱۹۱۷ انقلاب روسیه آغاز شد، هیچ کس – حتی آتشین‌ترین هوادار انقلاب – نمی‌توانست حاصل کار را به درستی پیش‌بینی کند. پیش از پایان یافتن آن سال سرنوشت‌ساز، تزار نیکلای دوم، که فرمانروای موروثی روسیه به شمار می‌رفت، بازداشت شد. سال بعد، در خلال جنگ داخلی که مشخص می‌کرد آیا این حکومت نوبنیاد سوسیالیستی به بقای خود ادامه خواهد داد یا خیر، نیکلای و اعضای خانواده‌اش – تزارینا ملکه الکساندرا، پسر و چهار دخترش به همراه تمام خدمتگزارانشان – بی‌رحمانه به قتل رسیدند. حکومت تازه، که رهبران آن خود را کمونیست می‌خواندند، طی دورانی طولانی –۷۴ سال – رشته‌ای از فجایع به بار آورد که کشور روسیه هنوز هم نتوانسته است از آن‌ها بهبود حاصل کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
s.s
۱۳۹۶/۱۰/۳۰

با سلام عرض ادب : اتحاد جواهر شوروی همانند انقلابش با فروپاشی شتاب زده جهانیان را متعجب ساخت . فروپاشی شوروی آنقدر شتاب زده بود که رییس اسبق سیا هم گفت:حتی کارشناسان شاخص ما هم فروپاشی شوروی را پیش بینی

- بیشتر
Hossein
۱۳۹۸/۰۷/۲۳

خیلی خوب بود. دید شما رو نسبت به کمونیزم و چهره بیرحم ایدئولوژی های سوخته باز میکنه

حمید روشندل
۱۳۹۹/۱۱/۰۴

ارزش خواندن دارد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۴۷٫۹ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۴۷٫۹ مگابایت