دانلود کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۶۰ ـ لارنژیت حاد با صدای عبدالرضا بابامحمودی + نمونه رایگان
کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۶۰ ـ لارنژیت حاد اثر عالیه خباز

دانلود و خرید کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۶۰ ـ لارنژیت حاد

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۶۰ ـ لارنژیت حاد  نوشته  عالیه خباز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۶۰ ـ لارنژیت حاد

کتاب صوتی «منتخب مندل ـ فصل ۶۰ ـ لارنژیت حاد» نوشتهٔ عالیه خباز است. انتشارات رزیدنت یار این اثر را با گویندگی عبدالرضا بابامحمودی منتشر کرده است. کتاب منتخب مندل ـ فصل ۶۰ ـ لارنژیت حاد مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشتهٔ پزشکی عفونی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. این کتاب شامل خلاصهٔ درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب منتخب مندل ـ فصل ۶۰ ـ لارنژیت حاد

کتاب منتخب مندل ـ فصل ۶۰ ـ لارنژیت حاد دربردارندهٔ مجموعه‌ای کامل از فصول این کتاب به‌همراه سؤالات ارتقا و بورد تخصصی است.

مؤسسهٔ رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطهٔ پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی‌شده‌ای را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌ دست بیاورد و بتواند در کمترین زمان ممکن بیشترین و باکیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب منتخب مندل ـ فصل ۶۰ ـ فارنژیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به دانشجویان پزشکی پیشنهاد می‌شود. کتاب منتخب مندل ـ فصل ۶۰ ـ لارنژیت حاد به کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود؛ زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی‌شده و با صرفه‌جویی در زمان یاد بگیرند.

دیگران دریافت کرده‌اند

با صدای عبدالرضا بابامحمودی

مشاهده همه

سایر کتاب‌های انتشارات رزیدنت یار

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸٫۳ مگابایت