دانلود کتاب صوتی ترس با صدای غلامرضا صادقی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ترس اثر تیک نات هان

دانلود و خرید کتاب صوتی ترس

خرد ضروری برای گذشتن از طوفان

۳٫۶ از ۳۸ نظر
۳٫۶ از ۳۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ترس  نوشته  تیک نات هان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ترس

کتاب صوتی ترس نوشته تیک نات هان است و با ترجمه سهیلا مختاری و صدای غلامرضا صادقی در انتشارات شادن پژواک منتشر شده است. این کتاب به خرد ضروری برای گذشتن از طوفان می‌پردازد.

درباره کتاب ترس

ترس مخرب است و مشکلی‌ است فراگیر که همه با آن روبرو هستیم. ما نباید ترس و سایر احساسات منفی خود را سرکوب کنیم، بلکه برعکس، باید آن‌ها را به رسمیت شناخته و با آن‌ها در تماس باشیم. در این راستا جدا از تمرین‌هایی که باید برای ذهن‌آگاهی انجام دهیم، به یک جامعه نیاز داریم تا همگی در رسیدن به مقصود نهایی از هم حمایت کنیم.

یکی از برجسته‌ترین استادان بودایی جهان و مدافع صلح، نات هان در آخرین کتاب خود به موضوع ترس می‌پردازد. او می‌‌نویسد: «تمرین کاملاً زندگی کردن در لحظه‌ی حال - چیزی که ما آن را ذهن‌آگاهی می‌نامیم - می‌تواند به ما شهامتی بدهد که با ترس‌هایمان روبرو شویم و دیگر تحت‌فشار آنها قرار نگیریم. او منابع ترس را بررسی کرده و توضیح می‌دهد که چگونه ذهن‌آگاهی می‌تواند ترس‌های درونی و بیرونی ما را کاهش دهد.»

نات هان ریشه‌های ترس‌مان را شناسایی کرده و مسیر کشفِ صلح و آزادی از اضطراب را روشن می‌کند و ابزارهای قدرتمندی برای کمک به ما در ریشه‌کن کردن آن از زندگی‌هایمان پیشنهاد می‌دهد. او همچنین بر شفقت، ضرورت پرهیز از خشونت، و ایجاد جامعه در همه‌ سطوح به عنوان یک استراتژی برای تغییر ترس و خشم در جهان تاکید می‌کند. تفکر او سرتاسر بر اساس مفهومی‌ست که خودش آن را ساخته یعنی در هم آمیختگی. این که همه‌ خلقت به هم مرتبط‌اند.

درک نویسنده از غلبه‌ ترس و اضطراب بر زندگی مدرن بسیار عمیق است. سادگی بی‌نظیر، رویکرد مستقیم و انسان‌دوستی او در هر صفحه می‌درخشد. کسانی که به دنبال مدیریت ترس و اضطراب خود هستند و از جنگیدن با احساسات منفی‌شان خسته شده‌اند و می‌خواهند با آنها آشتی کنند، این کتاب می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد.

شنیدن کتاب ترس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به‌دنبال آرامش در زندگی‌اند پیشنهاد می‌کنیم. 

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

کاربر 7222530
۱۴۰۲/۰۸/۲۵

کتاب کتاب خوبیه. موسیقی باهاش هماهنگه، و برعکس نظر دوستمون، گویندش واقعا خوبه.. بنظرم نمونه رو که گوش بدین براحتی میتونین تصمیم بگیرین

کاربر 7517739
۱۴۰۲/۰۸/۲۵

سلام عالی بود

saleh
۱۴۰۲/۰۹/۱۱

من هنوز مطالعه ش نکردم یا گوشش ندادم..ولی آرزو ودعای آرامش برای تمام مردم سرزمینم دارم

جواد رضائی
۱۴۰۲/۰۹/۱۱

پس از گوش دادن به این کتاب ،خیلی سبک حال میشوید،از احساسات منفی دور و درونتون پر از هیجان خوب برای قدر دانی از لحظه به لحظه زندگیتون میشه حتما گوش کنین...

کاربر 7592351
۱۴۰۲/۰۹/۰۳

الی

کاربر 7552498
۱۴۰۲/۰۸/۲۸

بعضی از کلماتش ارزش گوش دادن دارن

کاربر ۶۷۳۵۸۳۹
۱۴۰۲/۰۵/۱۷

سلام گوینده اصلا خوب نیست ؟لحن گویندگش ؟صداش

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴۲٫۸ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴۲٫۸ مگابایت