تحریرهای رود

دانلود و خرید تحریرهای رود

۴٫۸ از ۵۳ نظر
۴٫۸ از ۵۳ نظر

برای خرید و دانلود   تحریرهای رود  نوشته  حمیدرضا برقعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

parnian
💕 چون تکیه گاه حرم بود وکوه صبر چشمش گدازه ریخت،ولی زیرمعجرش زینب به پیشواز شهیدان خویش نرفت تاکه خدانکرده مبادا ،برادرش..... زینب ،همانکه فاطمه،از هر نظر شده است ازبسکه رفته اینهمه،این زن به مادرش زینب،زینب،همانکه زینت بابای خویش بود در کربلا شده اند پسرهاش زیورش گفتند عصر واقعه،ازاد شد فرات وقتی گذشته بود دگر،اب از سرش.... 💕 زیبا ودلنشین بود،درحالیکه بعضی از اشعارمروری بر وقایع عاشورا بود ،اما بیشتر جنبه احساسی و توصیفی زیبایی داشتند .بسیار لذت بخش بود به خصوص ازاین جهت که با صدای خودشون اجرا شده بود.
zahra85
خیلی عالی خدا اجرتون بده
OveisAlavi
عالی بود. هر روز میتوان با این کتاب، روضه اباعبدالله را برپا کرد و در تنهایی گریست. خدا به سیدِ شعرای آیینی، سید حمیدرضا برقعی خیر و توفیقِ فراوان عطا فرماید.
MimPirhadi
برقعی بی نظیر
هادی
خدا امثال برقعی رو حفظ کنه فقط بعضی جاها یه‌کم صدای آهنگ زیاده نسبت به گوینده
علی شهبازی
موافقم صدای شاعر گُمه ...
محمد
همشهری ما هستند 😊
شهیـ…ـد
شعر یعنی ای👌👌👌👌👌
خوانساری
واقعا خدا هرروز به شاعران آیینی کشورمون بالندگی بیشتری بده فوق العاده بود.
erfan hezaveh
سید حمیدرضا برقعی یکی از بهترین آیینی‌ سراهای معاصر هست 👌
بچه محله ی امام رضا
من کتاب صوتی این مجموعه رو دارم، قبلا از جای دیگری دانلود کردم، معرکه اس توی بین الحرمین به عنوان روضه گوش کردم حتی برگشت از سفر اربعین توی ماشین، خدا حفظ کنه حمیدرضا برقعی رو و سوز بیشتری به شعرهاش بده با شعرهاش عکس نوشته هم درست کردم عالیه عالی، پیشنهاد به همه اونایی که ندارم حتما بخرن چه قیمت اصلی چه قیمت با تخفیفش واقعا ارزش داره
غریبه
عالی واقعاً.
0
مهدی بهنام
بی نظیر بود. اجرتون با حضرت زهرا
« امید »
شاعر بسیار خوش ذوق و توانا احسنت
صفحه قبل۱۲۳صفحه بعد