نظرات کتاب جزیره مثنوی؛ مرد احول
کتاب صوتی جزیره مثنوی؛ مرد احول اثر مولانا جلال‌الدین محمد بلخی مولوی

دانلود و خرید کتاب صوتی جزیره مثنوی؛ مرد احول

درمان به روش مثنوی معنوی مولانا

۴٫۵ از ۲۸ نظر
۴٫۵ از ۲۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جزیره مثنوی؛ مرد احول  نوشته  مولانا جلال‌الدین محمد بلخی مولوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

الکترونیکی

۵,۰۰۰۳۰%
۳,۵۰۰تومان

مشخصات نسخهٔ الکترونیکی

حجم

۹٫۳ مگابایت

با تهیهٔ اشتراک کتابخانهٔ «بی‌نهایت» می‌توانی تا پایان اشتراکت، این کتاب و هزاران کتاب متنی و صوتی موجود در کتابخانهٔ «بی‌نهایت» را رایگان مطالعه کنی.

اطلاعات بیشتر

نظرات کاربران

کاربر ۱۱۰۳۰۷۹
ن بسیار از این چند قسمتی از داستان های مثنوی که آقای علیرضا شریعتی روایت کرده اند لذت بردم، امیدوارم قسمت های بیشتر و بیشتری رو روایت و منتشر کنند
عبدالمهدی خواجه
صدای گوینده و لحن خوانش مثنوی بسیار جذاب است و توضیح گوینده، درک مطلب را ساده‌تر کرده است.
کاربر ۸۶۸۸۷۶
کاش آثار ادبی دیگه هم به این خوبی دردسترس بود.
Mohammad Bagheri
مجموعه ارزشمند جزیره معنوی، ساده سازی و بیان خوب داستان های مثنوی با گویندگی و تنظیم خوب کتاب صوتی و محتوایی عالی که بحثی در اون نیست. برای آشنایی دوستان به نظرم بهتره این مجموعه داستان با این ترتیب گوش داده بشه : کنیزک و پادشاه مرد بقال و طوطی لیلی و خلیفه پادشاه نصرانی گداز مرد احول با تشکر از طاقچه بابت انتشار این مجموعه ارزشمند
مهدی
دانش رسانه ای بسیاری در این داستان هست. تاثیر گذاری بر احساس فرد با تکیه بر تحریکات شهوانی که امروزه در رسانه های معاند رایج است. تاثیر پذیری خود شخص که در اینجا مرد احول معرفی شده است. بسیار حکمت آموز است برای کسی که تمایل دارد خرد به جای خشم و شهوت بر زندگی او حاکم باشد.
صفحه قبل۱صفحه بعد