با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۹۹۹ بچه‌ وزغ

دانلود و خرید کتاب ۹۹۹ بچه‌ وزغ

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۹۹۹ بچه‌ وزغ  نوشته  کن کیمورا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۹۹۹ بچه‌ وزغ

کتاب ۹۹۹ بچه‌ وزغ داستانی از کن کیمورا با تصویرگری یاسوناری موراکامی و ترجمه محمدرضا فرزاد است. این کتاب ماجرای هیجان انگیز سفر نهصد و نود و نه بچه وزغ را همراه با پدر و مادرشان تعریف می‌کند. 

انتشارات پرتقال با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

مامان وزغ و بابا وزغ نهصد و نود و نه تا بچه وزغ به دنیا آورده‌اند. آن‌ها به راحتی در یک آبگیر جا می‌شوند، اما وقتی بزرگ‌تر میشوند، جایشان تنگ‌تر و تنگ‌تر می‌شود و یکی یکی شروع می‌کنند به غر زدن: «ما دیگر نمی توانیم حرکت کنیم!» «دیگر نمی توانیم نفس بکشیم!»، «هل ندهید!» حالا که وقت اسباب کشی رسیده است است، ۹۹۹ بچه‌ وزغ باید خودشان را برای یک ماجراجویی خیلی بزرگ و خیلی خطرناک آماده کنند. یک ماجراجویی پر از مارهای گرسنه و شاهین‌های تیزپرواز...

کتاب ۹۹۹ بچه‌ وزغ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب داستان جالب و خنده‌داری برای کودکان دارد. با این حال هر سنی که باشید می‌توانید این داستان بامزه را بخوانید و به ماجراهایش از ته دل بخندید. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۷۴-۰۲۴-۵
تعداد صفحات۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۷۴-۰۲۴-۵