با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
علی کوچولو تنها نیست

دانلود و خرید کتاب علی کوچولو تنها نیست

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب علی کوچولو تنها نیست  نوشته  شیوا سلامت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب علی کوچولو تنها نیست

کتاب علی کوچولو تنها نیست جلد چهارم مجموعه کتاب تو بگو نوشته شیوا سلامت است. این کتاب برای کودکان نوشته شده است و در هر کتاب کودکان با یک پسربچه به نام علی کوچولو همراه می‌شوند و چیزهای تازه‌ای یاد می‌گیرند.

درباره مجموعه کتاب تو بگو

درمجموعه کتاب‌های تو بگو، علی کوچولو در برابر کارها و راه‌های مختلف قرار می‌گیرد. او سعی می‌کند راه درست را انتخاب کند. هروقت راه غلط را انتخاب می‌کند، نتیجه آن را می‌بیند و دوباره برمی‌گردد تا عاقبت راه صحیح را انتخاب کند. خانواده و مربیان باید کمک کنند تا بچه‌ها یاد بگیرند بتوانند انتخاب‌گر باشند و نتیجه بد و خوب خود را متوجه شوند.

در جلد چهارم این کتاب یعنی علی کوچولو تنها نیست، علی باید یاد بگیرد قرار نیست وقتی فقط دیگران نگاهش می‌کنند کار درست انجام دهد، او می‌فهمد کسی هست که همیشه مراقب او است.

خواندن کتاب مجموعه تو بگو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این مجموعه را به تمام والدینی که می‌خواهند به کودکشان با قصه آموزش دهند پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
sbabayan
۱۴۰۰/۰۵/۱۱

بسیار صفحات بهم ریخته و قاطی پاتی بود، از لحاظ روان شناسی هم مشکل داشت چون نوشته بود فلانی پسر بدیه درصورتیکه کارکودک بده نه خودش. ترس از خدا را هم به بچه هامنتقل می کرد که نادرسته

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۳/۲۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۹۵-۱۸۶-۲
تعداد صفحات۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۳/۲۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۹۵-۱۸۶-۲