با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
منزل به منزل تا بهشت

دانلود و خرید کتاب منزل به منزل تا بهشت

ویژه‌نامه اربعین اباعبدالله الحسین (ع)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب منزل به منزل تا بهشت  نوشته  ناصر شکریان امیری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب منزل به منزل تا بهشت

کتاب منزل به منزل تا بهشت نوشته ناصر شکریان امیری است. این کتاب ویژه‌نامه اربعین اباعبدالله الحسین (ع) است که شرکت چاپ و نشر بین‌الملل منتشر کرده است. 

شركت چاپ و نشر بین الملل وابسته به سازمان تبلیغات اسلامیاست. این موسسه از ابتدای تاسیس آن در اوایل دهه شصت به چاپ و اتتشار آثار دینی پرداخته است و علاوه بر آن به چاپ آثارارزشمند به زبان‌های خارجی از نویسندگانی چون علامه طباطبایی، استاد مطهری، شهید بهشتی و دیگر علمای معاصر نیز اهتمام داشته است. این انتشارات برای علاقه‌مندان و پژوهشگران جهان قرآن كریم را به زبان‌های انگلیسی، روسی، چینی نیز ترجمه کرده است.

شرکت چاپ و نشر بین‌الملل كتاب‌های بسیاری به زبان فارسی در موضوعات فقه و علوم قرآنی، فلسفه و كلام اسلامی، عرفان اسلامی، تاریخ اسلام، سیره و شرح زندگی معصومان، فرهنگ جامع سخنان امامان (ع) و دیگر موضوعات چاپ و منتشر كرده. همچنین فروشگاه كتاب این شركت به عنوان بزرگترین مركز عرضه و توزیع كتب دینی در تهران فعالیت دارد.

درباره کتاب منزل به منزل تا بهشت

حضور بیست و پنج میلیون نفر از سراسر دنیا در مراسم اربعین امام حسین(ع)، دنیا را شگفت زده و توجه شخصیت ها و پژوهشگاه های عالم را به سوی خود جلب نمود. بهت، حیرت، شگفتی و شیفتگی اولین و عمومی ترین واکنش همۀ کسانی است که برای اولین بار در پیاده روی اربعین حسینی شرکت کردند. شگفتی از عشق و معشوق مشترک، حیرت از این همه کرامت و سخاوت میزبانان و بهت از سلوک عرفانی بیابان گردها!!

تا امروز تاریخ چنین راهپیمایی عظیمی را به خود ندید. میلیونها نفر کیلومترها راه را با پای پیاده به سمت مقصد مقدسی حرکت نمایند. هیچ مکتب و آیینی چه الهی، چه بشری چنین تجمعی را با این شیفتگی برای حرمی مقدس به خود ندیده و نشنید. این از مختصات زیبایی آنچه امام حسین(ع) انجام داده است، هست.

عزاداران و دلدادگان حسینی پس از چهل روز عزاداری، به اوج اشتیاق می رسند پیاده و سواره می خواهند خودشان را در اربعین حسینی به کربلا برسانند. اوج زیبایی رسیدن است و بلای نرسیدن جز اضطراب چیزی به همراه ندارند. توسل و تضرع درمان است و پاهای تاول زده و قلب خالص تنها، درمان درد.

در این حماسۀ بی نظیر، مفهوم ایثار به اوج می رسد؛ هیچ کس خودش را مالک نمی داند. مفهوم من و تو و مرزهای اعتباری و مادی و جغرافیایی و حتی مذهبی از بین می برد. مفهوم فایده گرایی، خطرپذیری و عقلانیت عوض می‌شود. عشق حکومت می کند.

خطر پذیری در ابعاد ۲۵  میلیونی و مسیر حداقل ۸۰ کیلومتری با امکانات محدود و فضای تهدید؛ کاری عاقلانه نیست و مرکب عشق عقل نمی‌شناسد.

این کتاب روایتی از این راهپیمایی بزرگ است که سال‌هاست تبدیل شده است به بزرگ‌ترین مراسم مذهبی جهان و در آن مسلمانان کنار هم جمع می‌شوند و حماسه‌ای عظیم می‌سازند. این کتاب شما را با زوایای پنهان این حرکت باشکوه آشنا می‌کند و کمک می‌کند تصویر بهتری و واضح‌تری از این اتفاق داشته باشید.

خواندن کتاب منزل به منزل تا بهشت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند درک بهتری از این اتفاق عظیم داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم. 


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۸۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴-۷۱۳-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۸۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴-۷۱۳-۹