مجموعه سوالات بورد و ارتقاء 1398-1399؛ جلد دوم

دانلود و خرید کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقاء 1398-1399؛ جلد دوم

مجموعه کامل سوالات ویژه آزمون‌های بورد و ارتقاء ۱۴۰۰

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقاء 1398-1399؛ جلد دوم  نوشته  سید سعید نورانی یزدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقاء 1398-1399؛ جلد دوم

کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقاء 1398-1399؛ جلد دوم نوشته سید سعید نورانی یزدی مجموعه‌ای کامل از آخرین اطلاعات به روز شده مربوط به درس پزشکی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. این اثر همچنین شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقاء 1398-1399؛ جلد دوم

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقاء 1398-1399؛ جلد دوم مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقاء 1398-1399؛ جلد دوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقاء 1398-1399؛ جلد دوم به کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۳۳۴۱۱۸
۱۴۰۰/۰۳/۲۳

توجه توجه :خیلی مهم ،هشدار:از موسسه رزیدنت یار هیچ وقت پیش خرید نکنید چون ممکنه به تعهداتش عمل نکنه. این موسسه از من یک میلیون و هشتصد تومان گرفت ولی از 35 تا درس که قرار بود برای من بارگزاری

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۱۸-۴
تعداد صفحات۳۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۱۸-۴