آلرژی در کودکان (2020)

دانلود و خرید کتاب آلرژی در کودکان (2020)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آلرژی در کودکان (2020)  نوشته  ایمان وفایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آلرژی در کودکان (2020)

کتاب آلرژی در کودکان(2020) نوشته ایمان وفایی مجموعه‌ای کامل از آخرین اطلاعات به روز شده مربوط به درس پزشکی اطفال است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. این اثر همچنین شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب آلرژی در کودکان (۲۰۲۰)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب کتاب آلرژی در کودکان (۲۰۲۰) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب آلرژی در کودکان (۲۰۲۰) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب آلرژی در کودکان (۲۰۲۰) به کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۱۶-۰
تعداد صفحات۲۴۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۱۶-۰