آناتومی و فیزیولوژی

دانلود و خرید کتاب آناتومی و فیزیولوژی

به همراه نکات بالینی و پاتولوژیک برای کارشناسان، تکنسین‌ها و کارآموزان خدمات درمانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آناتومی و فیزیولوژی  نوشته  روت هال  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آناتومی و فیزیولوژی

کتاب آناتومی و فیزیولوژی نوشته روت هال است که برای گروه‌های پیراپزشکی، فیزیوتراپی، توانبخشی، ماساژ درمانی، طب سوزنی و طب مکمل و طب ورزشی نوشته شده است.

درباره کتاب آناتومی و فیزیولوژی

آناتومی و فیزیولوژی کتابی کاربردی برای گروه‌های خدمات درمانی به ویژه طب مکمل، حاوی نکات بالینی و آسیب شناسی و توصیف بیماری‌ها، ویژه گی‌ها و علائم افتراقی بیماری‌ها است.

شناخت عمومی بدن انسان در آحاد افراد جامعه منجر به توجه بیشتر افراد به سلامت فردی و آگاهی بهتر از فرایندهای درمان احتمالی می‌شود. این افراد توانایی بهتری در ارائه شرح حال خود به پزشک داشته و می‌توانند در تشخیص بهتر خود، ایفای نقش نمایند. متاسفانه بسیاری از افراد دارای دانشی اندک و در بسیاری از موارد کاملاً غلط از مختصات بدن خود می‌باشند.

علوم آناتومی و فیزیولوژی به‌عنوان زیربنا و کلید اساسی در علم پزشکی محسوب می‌شوند. علم آناتومی به بررسی چگونگی شکل‌گیری ساختارهای بدن و خصوصیات اجزا بدن از سلول تا ارگان می‌پردازد. خصوصیات اجزای بدن را می‌توان به‌صورت موضعی و سیستمی بررسی نمود. نگاه سیستمی در علم آناتومی به معنی بررسی جنبه‌های مختلف یک دستگاه بدن (به‌طور مثال دستگاه گوارش) است. این نوع از مطالعه بدن انسان تصویری جامع در ذهن فرد متبادر می‌سازد. این کتاب سعی دارد تا به بیانی ساده و روان به بررسی سیستماتیک دستگاه‌های بدن بپردازد. مفاهیم از شکل پایه بیان‌شده و به‌خوبی خواننده را با خود همراه می‌سازد. کمک به شناخت لغات تخصصی آناتومی، تصویرسازی مناسب و بیماری شناسی گسترده از دیگر خصوصیات این کتاب است که آن را از دیگر کتاب‌های هم‌تراز آن متمایز می‌سازد. 

خواندن کتاب آناتومی و فیزیولوژی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانشجویان پیراپزشکی، فیزیوتراپی، توانبخشی، ماساژ درمانی، طب سوزنی و طب مکمل و طب ورزشی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۸۴-۰۹-۹
تعداد صفحات۴۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۸۴-۰۹-۹