با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یک درجه بهتر

دانلود و خرید کتاب یک درجه بهتر

توصیه‌ها و روش‌های رسیدن به موفقیت

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یک درجه بهتر  نوشته  مهدی رامشی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب یک درجه بهتر

کتاب یک درجه بهتر نوشته مهدی رامضی است. کتاب یک درجه بهتر برای شما توصیه‌ها و روش‌هایی دارد که در مسیر رسیدن به موفقیت همراهی‌تان می‌کند. این کتاب شما را جلو هدایت می‌کند.

درباره کتاب یک درجه بهتر

شاید الان به هدف بزرگی که در نظر دارید، فکر می‌کنید یا روی آن کار می‌کنید. شاید هم در حال حاضر از دنبال کردن هدفتان کنار کشیده‌اید و نیاز به انگیزه و باور داشته باشید. ما سختی‌ها، شکست‌ها و ناامیدی‌های زیادی را تجربه کرده‌ایم. ولی باید بدانیم اگر هدف خود را رها کنیم، دیگر هیچ‌وقت به آن نخواهیم رسید.

زمانی‌که دیدگاهمان را نسبت به موفقیت تغییر دهیم، بزرگ‌ترین تحول را در زندگی مشاهده می‌کنیم و رسیدن به موفقیت را وظیفه، تعهد و مسئولیت خود می‌دانیم. رسیدن به موفقیت باید برای ما به یک مسئله اخلاقی تبدیل شود، چون باعث ایجاد تعهد و انگیزه برای رسیدن به هدف می‌شود. افراد موفق مسئولیت خلق موفقیت در زندگی خود را برعهده می‌گیرند و هرگاه شکست خوردند، دیگران را مقصر نمی‌دانند و آنها را سرزنش نمی‌کنند. همه ما انسان‌ها دارای ایمان، باور و احساس اطمینان هستیم، فقط باید آن را در وجودمان نهادینه کنیم و این کار فقط با انتخاب خودمان صورت می‌گیرد. این کتاب راه تغییرات به شما یاد می‌دهد.

خواندن کتاب یک درجه بهتر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند در زندگی موفق‌تر باشند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب یک درجه بهتر

مهم نیست رؤیا و هدف ما در زندگی چیست، بلکه رؤیاها و اهداف ما باید به اندازه‌ای بزرگ باشند که مردم بگویند طرف دیوانه است! اگر هدف واضح و روشنی نداشته باشیم، مطمئناً همین‌طور دور خودمان می‌چرخیم و حال خوبی نیز نداریم. پس باید هر روز زمانی را به تجسم هدف خود اختصاص دهیم تا به عملی کردن آنها کمک کنیم. روزانه ده الی بیست دقیقه یا هرقدر وقت دارید، در ذهن خود تصویرسازی از هدف را انجام دهید. باید تصویری واضح و روشن از جایگاهی داشته باشید که می‌خواهید به آن دست پیدا کنید.

در واقع ما باید وارد آینده شویم، در آن زندگی کنیم، و دوباره به زمان حال برگردیم و برای تحقق آینده دست به کار شویم. ما می‌توانیم بهترین کشتی جهان را داشته باشیم. اما اگر کاپیتان کشتی نداند کجا می‌خواهد برود، کشتی بدون مقصد در اقیانوس سرگردان خواهد بود. زندگی واقعی هم دقیقاً همین‌طور است. برای رسیدن به هدف باید نظم و انضباط داشته باشیم و در مسیر رسیدن به هدف نیز در برابر مشکلات و موانع موجود صبور باشیم. ایجاد عادت‌های رفتاری مثبت، تأثیر بسزایی در زندگی افراد موفق دارد. نظم و انضباط، و مسئولیت‌پذیری دو پایه اصلی و لازم برای رسیدن به موفقیت هستند. ما حق نداریم هدف خود را عوض کنیم، ولی می‌توانیم هزاران بار مسیر رسیدن به آن را عوض کنیم.

باید اصلی‌ترین هدف زندگی‌مان را مشخص کنیم. زیرا یکی از دلایل نرسیدن به آن، عدم شناخت هدف اصلی است. باید بارها و بارها هدف اصلی خود را آزمایش کنیم. اختلالات جسمی اعم از کلامی و فیزیکی نمی‌توانند مانع رسیدن به اهداف بزرگ ما شوند و در این مسیر دیدگاه اطرافیان نیز نمی‌تواند تأثیری بر ما داشته باشد. رسیدن به هدف و موفقیت، ارتباطی با هوش یا IQ شخص ندارد و فقط با تلاش و تمرین و تکرار می‌توانیم در مسیر موفقیت قرار بگیریم و به هدف خود نزدیک و نزدیک‌تر شویم.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
شهرزاد بانو😇
۱۴۰۰/۰۳/۱۲

کامل نخوندم اما ب نظرم خوبه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۹۷۴-۲۱-۹
تعداد صفحات۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۹۷۴-۲۱-۹