گوارش ۲ در کودکان (2020)

دانلود و خرید کتاب گوارش ۲ در کودکان (2020)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی و سوالات فوق تخصص

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گوارش ۲ در کودکان (2020)  نوشته  ایمان وفایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گوارش ۲ در کودکان (2020)

کتاب گوارش ۲ در کودکان (۲۰۲۰) نوشته دکتر ایمان وفایی مجموعه‌ای کامل از آخرین اطلاعات به روز شده مربوط به درس پزشکی اطفال است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. این اثر همچنین شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب گوارش ۲ در کودکان (۲۰۲۰)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب گوارش ۲ در کودکان (2020) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب گوارش ۲ در کودکان (۲۰۲۰) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب گوارش ۲ در کودکان (2020) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۴۲-۷
تعداد صفحات۴۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۴۲-۷