روماتولوژی، ارتوپدی و طب ورزش (2020)

دانلود و خرید کتاب روماتولوژی، ارتوپدی و طب ورزش (2020)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی و سوالات فوق تخصص

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روماتولوژی، ارتوپدی و طب ورزش (2020)  نوشته  ایمان وفایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب روماتولوژی، ارتوپدی و طب ورزش (2020)

کتاب روماتولوژی، ارتوپدی و طب ورزش (2020) نوشته ایمان وفایی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به پزشکی پایه است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب روماتولوژی، ارتوپدی و طب ورزش (2020)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب روماتولوژی، ارتوپدی و طب ورزش (2020) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب ریه (2020) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب روماتولوژی، ارتوپدی و طب ورزش (2020) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب روماتولوژی، ارتوپدی و طب ورزش (2020) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۳۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۲۵-۰
تعداد صفحات۴۳۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۲۵-۰