مجموعه سوالات بورد تخصصی ۱۳۹۹- ۱۳۹۸ رادیولوژی

دانلود و خرید کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی ۱۳۹۹- ۱۳۹۸ رادیولوژی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی ۱۳۹۹- ۱۳۹۸ رادیولوژی  نوشته  آرزو شفیعیون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی ۱۳۹۹- ۱۳۹۸ رادیولوژی

کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی ۱۳۹۹- ۱۳۹۸ رادیولوژی نوشته آرزو شفیعیون، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته رادیولوژی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی ۱۳۹۹- ۱۳۹۸ رادیولوژی

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی ۱۳۹۹- ۱۳۹۸ رادیولوژی با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. 

خواندن کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی ۱۳۹۹- ۱۳۹۸ رادیولوژی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب مجموعه سوالات بورد تخصصی ۱۳۹۹- ۱۳۹۸ رادیولوژی برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۱۰-۸
تعداد صفحات۲۸۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۱۰-۸