با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هزار داستان، هزاران نکته

دانلود و خرید کتاب هزار داستان، هزاران نکته

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هزار داستان، هزاران نکته  نوشته  سیدعظیم قوام  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هزار داستان، هزاران نکته

کتاب هزار داستان، هزاران نکته اثری از سید عظیم قوام است. داستان‌هایی از حکایات قدیمی و باستانی ادبیات ایران و همچنین ادبیات مدرن که هر کدام نکته‌ای را به یاد ما می‌آورند و چراغ روشنی برای ادامه مسیر زندگی می‌شوند.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت از ابتدای سال ۱۳۷۲ پس از هشدارهای هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر وجود تهاجم گسترده فرهنگی علیه انقلاب اسلامی و باورهای اسلام ناب، تأسیس شد تا با حضور در عرصه فرهنگی، به اندازه توان خود، در گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی و پیام آن و نیز در افشای ترفندهای فرهنگی دشمنان و عوامل آنان، بكوشد و وظیفه خود را انجام دهد.

این مؤسسه موفق شده است در زمینه تبیین و نشر رهنمودها و اندیشه حضرت امام خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی، و رهبر معظم انقلاب اسلامی، خلف صالح امام خمینی (ره)، قدم‌هایی بردارد و همچنین نسبت به بررسی، پژوهش، تدوین و نشر موضوع‌هایی كه مورد اشاره و مطالبه آنان بوده است اقدام کند. تاریخ معاصر ایران و مسائل و جریانات روز، از جمله مطالبات رهبری بوده‌اند كه مؤسسه با اهتمام ویژه‌ای آنها را دنبال كرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سه گروه سنّی: كودكان، نوجوان، جوانان و عموم به نشر نتایج بررسی‌ها و پژوهش‌های خود اقدام كرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت، در سال ۱۳۸۸، در سی سالگی پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان ناشر برگزیده در نشر فرهنگ انقلاب در سی سال انقلاب اسلامی برگزیده شد و در سال ۱۳۸۹ ناشر برگزیده بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران شد. این مؤسسه همچنین در همین سال به عنوان ناشر برگزیده سیزدهمین جشنواره انتخاب كتاب دوسالانه دفاع مقدس معرفی شد.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سال ۱۳۹۳ در جشنواره بزرگداشت حماسه ۹ دی از سوی ستاد پاسداشت حماسه ماندگار ۹ دی ( همایش ملی علمداران بصیرت ) به عنوان ناشر برگزیده در حوزه كتاب مورد تجلیل قرار گرفت.

موسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۵در چهارمین و هفتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس برگزیده شد. همچنین در هفدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس به عنوان خادم نشر تهران انتخاب شد.

همچنین موسسه قدرولایت در جشنواره شهید سید علی اندرزگو در سال ۱۳۹۶ به عنوان برگزیده انتخاب شد.

درباره کتاب هزار داستان، هزاران نکته

داستان از گذشته دور، از هزاران سال پیش، در ادبیات ایران و جهان، نقش پررنگی داشته است. تمام ادیبان و شاعران برای آنکه بتوانند مقصود خود را بیان کنند، از داستان و حکایت کمک می‌گرفتند و با استفاده از افسانه‌ها، پیامشان را منتقل می‌کردند. این ویژگی داستان است. کسی که داستان می‌خواند، می‌تواند با شخصیت‌های آن زندگی کند. خودش را با آنان نزدیک بداند و در هر لحظه فکر کند اگر به جای آنان بود،چه تصمیمی می‌گرفت. 

سید عظیم قوام در کتاب هزار داستان، هزاران نکته، مجموعه‌ای از حکایت‌های قدیمی و جدید ایرانی و داستان‌هایی از زندگی پیامبر (ص) و امامان (ع) را گردآوری کرده است. تنوع داستان‌ها به گونه‌ای است که هرکسی با هر سن و سال و سلیقه‌ای می‌تواند از خواندن آن‌ها لذت ببرد و پندی بگیرد که برای ادامه مسیرش در این دنیای پر پیچ و خم، مفید باشد.  

کتاب هزار داستان، هزاران نکته را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب هزار داستان، هزاران نکته اثری عالی برای تمام دوست‌داران داستان کوتاه است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۹۵-۵۴۴-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۷۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۹۵-۵۴۴-۰