با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زیست شناسی در چند دقیقه

دانلود و خرید کتاب زیست شناسی در چند دقیقه

مفهوم‌های کلیدی دنیای ژنتیک و تکامل به زبان ساده

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زیست شناسی در چند دقیقه  نوشته  تام جکسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زیست شناسی در چند دقیقه

کتاب زیست شناسی در چند دقیقه نوشته تام جکسن است که با ترجمه عطا کالیراد و عرفان خسروی منتشر شده است. این کتاب یکی از مجموعه کتاب‌های در چند دقیقه است. این کتاب به مفهوم‌های کلیدی دنیای ژنتیک و تکامل به زبان ساده می‌پردازد.

درباره کتاب زیست شناسی در چند دقیقه

این مجموعه برگرفته از کتاب‌های in  minutes از انتشارات Quercus است که هریک به موضوعی در حوزه علوم پایه یا علوم انسانی می‌پردازد. هر کتاب شامل حدود دویست سرفصل و شرحی مختصر بر هر کدام است که با تصویرهایی مرتبط همراه شده است. هر یک از این کتاب‌ها دائرةالمعارفی است کوچک و مصور با زبانی ساده و عامه فهم و مناسب برای آشنایی مقدماتی با علوم مختلف. 

در این کتاب با اصول زیست‌شناسی آشنا می‌شوید و از آن لذت خواهید برد. مجموعه در چند دقیقه شما را برای دانستن همراهی می‌کند و کمک می‌کند درک بهتری از جهان داشته باشید، بتوانید مفاهیم را درک کنید و از آنها لذت ببرید. 

خواندن کتاب زیست شناسی در چند دقیقه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به زیست‌شناسی و کسانی که همواره به دنبال دانستن هستند پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره تام جکسن

تام جکسن، نویسنده این کتاب، نویسنده‌ای علمی با تحصیلات عمومی جانورشناسی در دانشگاه برستول است که طی ۲۰ سال اخیر بیش از ۱۰۰ کتاب علمی در زمینه‌هایی مانند علوم طبیعی، فناوری و تاریخ علم نوشته و در نگارش تعداد بیشتری نیز مشارکت داشته است.

درباره عطا کالیراد 

عطا کالیراد، مترجم این کتاب، در دانشگاه تهران در رشته زیست‌شناسی تحصیل کرده و از دانشگاه هیوستون دکتری زیست‌شناسی دریافت کرده است. او در نشریاتی علمی مانند دانستنی‌ها به نویسندگی علمی درباره زیست‌شناسی پرداخته و در نشریه دنا (انجمن دانشجویی زیستشناسی دانشگاه تهران) سلسله مقالاتی درباره فلسفه زیست‌شناسی منتشر کرده است. او پیش از این کتابی درباره فلسفه تکامل زیستی (چه چیزی زیست‌شناسی را بی‌همتا می‌کند) ترجمه کرده است.

درباره عرفان خسروی 

عرفان خسروی، مترجم این کتاب، در دانشگاه تهران در رشته زیست‌شناسی تحصیل کرده و تحصیلات خود را در همین دانشگاه تا مقطع دکتری زیست‌شناسی ادامه داده است. او نویسندگی علمی را از سال ۱۳۸۰ در نشریاتی از قبیل دانشمند و اطلاعات علمی آغاز کرد و از سال ۱۳۸۹ به تحریریه نشریه دانستنیها پیوست. او هم اکنون دبیر علمی نشریه دانستنیها است. عرفان خسروی تاکنون چند کتاب تخصصی و عمومی درباره جانورشناسی، دیرینه‌شناسی و تکامل نوشته (فسیل‌ شناسی مهره‌داران، فرهنگ‌نامه دایناسورها، جانورشناسی‌ مقایسه‌ای، دایناسورهای شگفت انگیز، ...) و دو کتاب علمی نیز در همین زمینه‌ها ترجمه کرده است (مینوی طبیعت و راهنمای صحرایی دایناسورهای کرتاسه آغازین).

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۳۹-۱۳۱-۳
تعداد صفحات۴۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۳۹-۱۳۱-۳