مراقبت های پره ناتال و جنین و اختلالات جنینی

دانلود و خرید کتاب مراقبت های پره ناتال و جنین و اختلالات جنینی

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مراقبت های پره ناتال و جنین و اختلالات جنینی  نوشته  زهرا نظامی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مراقبت های پره ناتال و جنین و اختلالات جنینی

کتاب مراقبت های پره ناتال و جنین و اختلالات جنینی از سری کاوشگر نوشته زهرا نظامی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به این درس است که نکته‌های تخصصی رشته زنان و زایمان را جمع‌آوری کرده. کتاب مراقبت های پره ناتال و جنین و اختلالات جنینی شامل فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی است.

درباره کتاب مراقبت های پره ناتال و جنین و اختلالات جنینی

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب مراقبت های پره ناتال و جنین و اختلالات جنینی با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب مراقبت های پره ناتال و جنین و اختلالات جنینی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب مراقبت های پره ناتال و جنین و اختلالات جنینی را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

مطالعه کتاب مراقبت های پره ناتال و جنین و اختلالات جنینی به آسیب برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۶-۱
تعداد صفحات۲۱۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۶-۱