با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
درآمدی بر نظام معنایی فرهنگی در اندیشه دفاعی امام خمینی (ره) (مبانی و اصول)

دانلود و خرید کتاب درآمدی بر نظام معنایی فرهنگی در اندیشه دفاعی امام خمینی (ره) (مبانی و اصول)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب درآمدی بر نظام معنایی فرهنگی در اندیشه دفاعی امام خمینی (ره) (مبانی و اصول)  نوشته  عباسعلی فرزندی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب درآمدی بر نظام معنایی فرهنگی در اندیشه دفاعی امام خمینی (ره) (مبانی و اصول)

کتاب درآمدی بر نظام معنایی فرهنگی در اندیشه دفاعی امام خمینی (ره) (مبانی و اصول) نوشته عباسعلی فرزندی و اله‌بخش روشن‌روان از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه و پژوهشگاه دفاع ملی است.

اين دانشگاه و پژوهشگاه از مراکز علمی کلیدی و حساس در عرصه مسائل راهبردی اسـت که از بدو تشکیل و راه‌اندازی آن، پـس از پیـروزی انقلاب اسلامی، در صحنه آموزش مسائل دفاعی- امنیتی و متناسـب بـا اهـداف جمهـوری اسلامی در سطوح مديران عالی کشوری و لشکری پیش‌قدم بوده است. این پژوهشگاه وظیفـه اصلی خـود را آموزش فرماندهان و مديران عالی‌رتبه کشور قرار داده است.

در همین راستا بیشتر کتاب‌های منتشر شده در مرکز انتشارات راهبردی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی در سه حوزه مدیریت راهبردی، دفاع ملی و امنیت ملی‌اند و نگاهی پژوهشی و عمقی به مسائل کشوری، منطقه‌ای و جهانی دارند.

کتاب درآمدی بر نظام معنایی فرهنگی در اندیشه دفاعی امام خمینی (ره) (مبانی و اصول) نیز یکی از کتاب‌های این انتشارات است که می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار پژوهشگران و متخصصان حوزه مسائل راهبردی قرار دهد؛ مرکز ثقل این کتاب بر این است که انتخاب نظام معنایی فرهنگی در اندیشده دفاعی امام خمینی (ره) رویکردی عینی در کارآمدی تلفیق آرمانگرایی اسلام ناب با واقع گرایی علمی انقلابی به عنوان مظهر نواندیشی در فرآیند تاریخی حرکت‌های احیاگران جهان در عصر کنونی چگونه قاب طرح و بررسی است؛ تا میراث عظیم فکری، عملی، دفاعی این شخصیت عظیم در دوران حاکمیت جمهوری اسلامی ایران و ولایت و امامت ایشان به نسل حاضر در جهان و آیندگانی که از پی خواهند آمد، منتقل شود.

خواندن کتاب درآمدی بر نظام معنایی فرهنگی در اندیشه دفاعی امام خمینی (ره) (مبانی و اصول) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی پژوهشگران، متخصصان و علاقه‌مندان حوزه مسائل راهبردی ، امنیت ملی و دفاع ملی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۸-۱۴۱-۴
تعداد صفحات۴۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۸-۱۴۱-۴