دانلود و خرید کتاب فصول منتخب عفونی مندل گروه A عالیه خباز
کتاب فصول منتخب عفونی مندل گروه A اثر عالیه خباز

کتاب فصول منتخب عفونی مندل گروه A

معرفی کتاب فصول منتخب عفونی مندل گروه A

کتاب فصول منتخب عفونی مندل گروه A نوشته عالیه خباز، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به پزشکی پایه است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب فصول منتخب عفونی مندل گروه A

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب فصول منتخب عفونی مندل (2020) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب فصول منتخب عفونی مندل (2020) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب فصول منتخب عفونی مندل گروه A را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب فصول منتخب عفونی مندل گروه A برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظرات کاربران

Z313
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

این کتاب خوبه اما بعضی از قسمت های کتاب کلمات جا افتاده و چاپ نشده و دلیلش هم اینکه احتمالا اون کلمات با رنگ دیگری نوشته شده. ای کاش کتب مربوط به رشته داروسازی نظیر فارماکولوژی کاتزونگ ، درسنامه جامع درمانشناسی

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱۳٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۲

تعداد صفحه‌ها

۳۱۴ صفحه

حجم

۱۳٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۲

تعداد صفحه‌ها

۳۱۴ صفحه

قیمت:
۱۴۵,۰۰۰
تومان