فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال، ویرایش چهاردهم 2021؛ جلد پنجم

دانلود و خرید کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال، ویرایش چهاردهم 2021؛ جلد پنجم

بخش ۹ دستگاه عصبی، اصول کلی و فیزیولوژی دستگاه‌های حسی؛ بخش ۱۰ دستگاه عصبی، حس‌های ویژه؛ بخش ۱۱ دستگاه عصبی، نوروفیزیولوژی حرکتی و جامع

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال، ویرایش چهاردهم 2021؛ جلد پنجم  نوشته  جان ادوارد هال  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال، ویرایش چهاردهم 2021؛ جلد پنجم

کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال، ویرایش چهاردهم 2021؛ جلد پنجم اثری از جان ادوارد هال با ترجمه محمدرضا بیگدلی است. این کتاب از مجموعه آثار تخصصی انتشارات تیمورزاده است و به دستگاه عصبی، اصول کلی و فیزیولوژی دستگاه‌های حسی، دستگاه عصبی، حس‌های ویژه، دستگاه عصبی، نوروفیزیولوژی حرکتی و جامع می‌پردازد.

انتشارات تیمورزاده از آبان سال ۱۳۷۴ تا به‌حال با انتشار بیش از ۴۰۰۰ عنوان کتاب در خدمت جامعه پزشکی کشور بوده است.این انتشارات که یکی از پرکارترین ناشران حوزه کتاب‌های سلامت، پزشکی، روان‌پزشکی و دستیاری است.

کتاب‌های تخصصی انتشارات تیمورزاده دو ویژگی مهم دارند که آنها را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌کند. این کتاب‌ها در عین خلاصه بودن و کمک به صرفه‌جویی در زمان دانشجویان از نظر علمی غنی و جامع‌اند، زیر نظر نخبگان رشته‌های مختلف تدوین شده‌اند، روزآمد هستند و تمام نیازهای دانشجویان و پژوهشگران را برطرف می‌کنند.

کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال، ویرایش چهاردهم 2021؛ جلد پنجم یکی کتاب‌های تخصصی حوزه‌ فیزیولوژی است که با نگاهی تخصصی و کاربردی برای خوانندگان این حوزه نوشته شده است.

بنیان علم پزشکی و رشته‌های وابسته به آن بر مبحث فیزیولوژی استوار است و از آنجا که دانش فیزیولوژی پزشکی از نیازهای اولیه بسیاری از رشته‌های گروه پزشکی یا تمامی آنهاست و به جرات می‌توان اظهار نمود که بدون علم کافی نسبت به این مبحث نتوان در رشته‌های مختلف پزشکی به موفقیت رسید، لذا وجود ترجمه‌ای با ویژگی‌های ذکر شده قطعاً غنیمتی خواهد بود.

خواندن کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال، ویرایش چهاردهم 2021؛ جلد پنجم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانشجویان فیزیولوژی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۲۸-۸۹۰-۲
تعداد صفحات۴۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۲۸-۸۹۰-۲