با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نابغه اقتصادی

دانلود و خرید کتاب نابغه اقتصادی

قوانین موفقیت و ثروت‌آفرینی

۱٫۵ از ۲ نظر
۱٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نابغه اقتصادی  نوشته  ابراهیم رجبی کویخی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب نابغه اقتصادی

نابغه اقتصادی، یکی از کتاب‌های جادوی اثر مکتوب قوانین موفقیت R.J.B کتابی نوشته ابراهیم رجبی کویخی است که در انتشارات الماس دانش منتشر شده است. این کتاب شما را سبک خاصی از موفقیت به نام سبک R.J.B آشنا می‌کند.

درباره مجموعه کتاب‌های جادوی اثر مکتوب قوانین موفقیت R.J.B

نام و آوازهٔ فراز رجبی برای بسیاری از ایرانیان و خارجیان آسیایی و اروپایی که او را می‌شناسند و تفاوت‌ها و کارکردهای منحصربه‌فرد وی را شاهد بوده‌اند نامی آشناست.

فراز رجبی بعد از سال‌های متمادی دست‌وپنجه نرم کردن با فقر توانست با تلاش فراوان همهٔ موانع را از پیش رویش بردارد و به موفقیت‌های بزرگی را دست یابد.

او از سن ده‌سالگی باکارهای همهٔ وقت و نیمه‌وقت نظیر، دست‌فروشی، روزنامه‌فروشی، نایلون و پاکت دستی فروشی، ساندویچ‌فروشی در شهرها و محله‌ها توانست درآمد چشمگیری را به دست آورد.

وی، برای تولید محصولاتی جدید، مادر و خواهر بزرگش را مجاب کرد که باید از هنر و استعداد و توانمندی‌هایشان بهره بجویند و تمرکزشان را بر روی کالاهایی بگذارند که خودشان از عهدهٔ تولید و پخش آن‌ها برمی‌آیند، زیرا معتقد بود که با اتخاذ چنین روشی انگیزه و منفعت بیشتری را برای جمع خانواده و خودش به دست می‌آورد و برای بالا بردن قدرت خرید مردم کالا را باقیمت مناسب‌تری تولید می‌کند.

باآنکه خانواده‌اش نمی‌خواستند و نمی‌توانستند باورها و فکرهای بزرگش را درک و باور کنند و از دیدگاهشان این امری نشدنی و ناباورانه بود، به همین علت به تفکرهای و ایده‌هایش می‌خندیدند و همهٔ تلاششان بر این بود که وی را از ایده‌هایش منصرف کنند اما فراز به خاطر دارا بودن هوش هیجانی و انگیزشی و استعداد و نبوغ بالا و متفاوتش آن‌ها را با سخنان منطقی و خوش‌بینانه‌اش به همراهی ترغیب می‌نمود تا بتوانند با کمک یکدیگر روی پای خودشان بایستند و به اقتصاد خانواده کمک کنند. پس دست‌به‌کار شدند. عروسک‌های بافتنی و شکلات‌ها و شیرینی‌ها و ساندویچ‌های خانگی دست ساختهٔ مادرش و لباس‌های بچه‌گانه و نو جوانانهٔ دست‌دوز خواهر بزرگش بافکر بکر و کلام تأثیر گزارش و سرمایه‌گذاری اولیه‌اش که در اختیار خانواده‌اش گذاشته بود تولید بشوند و با روش‌های فروش ابداعی و استثنایی خود و منحصربه‌فردش روانهٔ بازار پرفروش شوند.

وی با زدن درب خانه‌های مردم و معرفی کالاهایش پس از همهٔ طرد شدن‌ها و نه شنیدن‌ها و پیگیری پی‌درپی و پافشاری‌هایش و رونمایی بردباری و استقامت مثال‌زدنی سرانجام توانست با استقبال بی‌امان مشتریانش روبه‌رو شود و فروش کالاها را به مرز سفارش‌های بی توقف برساند او در نخستین اقدامش به سبب سفارش‌های بالا، چهار چرخی را خریداری نمود و خودش در کوچه و خیابان کار پخش و توزیع را به انجام می‌رسانید.

فراز موفقیت خود را با به وجود آوردن منبع درآمد بسیار در دوران خردسالی و نوجوانی باوجود داستان‌های فراوان و جذاب و پر از دشواری‌های دیگر زندگی‌اش به مرحلهٔ بعدی و بالاتری ارتقا داد و در مرحلهٔ جدید با توسعه دادن کارش و جذب ۱۹ نفر نیروی کار به فعالیتش توسعه داد. باآنکه همهٔ کارمندانش ازنظر سنی از وی بزرگ‌تر بودند دفتر بازاریابی فروش کالاها را با حجم و تنوع وسیع‌تری از قبیل اسباب‌بازی، مواد خوراکی، ظروف خانگی و فروش کالاهای شانسی با روش‌های پرهیجان همراه با آموزش فروش به سبک کاربردی و به روش R.J.B را به کار گرفت و همهٔ بازاریابان خود را با برنامه‌ها و استراتژی‌های خویش آموزش داده و بازار پربار مهیجی را به دست آورد.

مجموعه حاضر حاصل ۲۴ سال تحقیق و کسب تجربه‌های نظری و عمل‌گرایانهٔ فراز رجبی است که چهارده سال زمان برد تا دوازده مجموعه از آثار قوانین جادوی اثر مکتوب R.J.B را با تمرکز بالا و با عبور از همهٔ بحران‌ها و مشقت‌های فراوان به پایان برساند. مجموعه کتاب‌های قوانین دوازده‌جلدی از آثار جادوی اثر مکتوب قوانین موفقیت R.J.B که با عنوان‌های: مغز متفکر، اسطوره، نابغهٔ اقتصادی، گلادیاتور شکست‌ناپذیر، پروفسور دیوانه، شطرنج‌باز، ساختارشکن، دانشمند، جادوگر، توقف‌ناپذیر، نابغهٔ فروش، و سه اثر جدید دیگر با عناوین: اعجوبهٔ قرن اکنون، شجاع دل، جنگجوی ابدی نام‌گذاری شده‌اند.

او در همهٔ دوازده جلد از مجموعه آثار جادوی اثر مکتوب قوانین موفقیت R.J.B همهٔ زیر ساختارهای موفقیت را برایتان توضیح داده است. او معتقد است: «هیچ‌کس بدون یادگیری اصولی به‌صورت غیر عمل‌گرایانه موفقیت‌های واقعی را لمس نمی‌کند مگر آنکه با اصول بدون زیر ساختار دار زورکی و یا بنا به هر دلیلی به اوج برود اما به یقین در اوج باقی نمی‌ماند و آنگاه سرسختانه و به‌طور مرگبار دیر یا زود به طرز وحشتناکی سقوط می‌کند.»

خواندن مجموعه کتاب‌های جادوی اثر مکتوب قوانین موفقیت R.J.B را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مدیران و صاحبان کسب وکارهای کوچک و بزرگ و کارآفرینان مخاطبان اصلی این مجموعه‌اند.

بخشی از کتاب نابغه اقتصادی

موفقیت‌ها زمانی آغاز می‌شوند که به معنای حقیقی در مرحلهٔ اول در هر شرایطی که حضور دارید خودتان را در ذهنتان یک فرد موفق واقعی بدانید.

شما منحصربه‌فرد هستید. فقط کافی است به عظمت خودتان کمی بیشتر و عمیق‌تر بیندیشید و به معنای واقعی باور کنید که بخشی از قدرت کل جهان هستی هستید.

شما باید به زیبایی رؤیایی که پروردگار در وجودتان نهادینه نموده است پی ببرید و تا می‌توانید ایمانتان را قوی‌تر گردانید. آنگاه به نظاره بنشینید و به زیبایی هرچه‌تمام‌تر ببینید که رویاهایتان چگونه در زندگی نقش می‌بندد.

هم‌اکنون شهامت داشته باشید و بروید با خیالی راحت و آسوده‌خاطر تمام رویاهایتان را در اولین زمان مناسب از نظر خودتان با پروردگارتان در میان بگذارید. در خلوت خویش همهٔ اهدافتان را برای پروردگار بازگو کنید و تا می‌توانید برای اجابت خواسته‌هایتان درایتمندانه با دلیل و مدرک عمل‌گرایانه‌تان به پروردگار ثابت کنید که شما شایستگی خلق زیبایی‌ها و دریافت بهترین‌ها را دارید. اصل مهم این است که شما چگونه و با چه روشی زمین پهناور درون خود را شخم خواهید زد. آنگاه ایمان داشته باشید که اگر پشت‌کارتان خلاقانه و هوشمندانه باشد و بدانید بذری را که در فصل و زمان مناسب در هرجایی که کاشت نموده‌اید آن بذر در دل خاک می‌شکند. ریشه می‌کند و سر از خاک بیرون می‌آورد و رشد می‌کند و آنگاه شما نظاره‌گر معجزه‌ای شگرف می‌شوید و می‌بینید که محصول فراوانی از همان بذر تا سال‌های زیادی برداشت خواهید کرد.

زمانی که موفقیت ریشه می‌دواند و شروعی هدفمندانه پیش به سمت تکامل از خود نشان می‌دهد آنگاه هیچ مانعی نمی‌تواند جلودارش باشد و بدانید هر موفقیتی که با نیروی ایمان و قدرت باور از دنیای درون شما آغاز گردد و به‌تناسب اعتقاد ارزشمند شما تحت حفاظت پروردگارتان باشد یعنی این خوشبختی و همهٔ موفقیت‌هایتان را دیگر هرگز نقطهٔ پایانی برایش وجود ندارد زیرا خواستهٔ پروردگار همیشه برایتان جاودانه و ازلی هست.

خلق رؤیاها و آرزوها و همهٔ خواسته‌های عقلانیتان به لطف پروردگار همیشه فناناپذیر هست مگر اینکه عقل، احساس و جسمتان از کنترل قانون انسانیت خارج شود و غرق در منیت‌های سرکشانهٔ خود و غره و مغرور بشوید.

پروردگار همیشه می‌خواهد صبر و شکیبایی صاحب رؤیا و آرزوها آزموده شود تا در زمان خلق رؤیا و آرزوها، از آن‌کسی بشود که به معنای واقعی استحقاقش را دارد.

تاریخ نشان داده که انسان‌های کم‌تحمل و ناشکیبا خیلی زودتر از آن چیزی که فکرش را بکنید تسلیم می‌شوند و دست از همهٔ خواسته‌های دوست‌داشتنی‌شان برمی‌دارند و درنهایت مرید دیگران برای ساختن رؤیا و آرزوهایشان می‌شوند.

تجربه نشان داده که در بیشتر مواقع رؤیاپردازان عجول به دنبال راه‌های به‌اشتباه میان‌بر می‌گردند پس بروید از هم اکنون مراقب باشید تا در تلهٔ خرافاتی‌ها و افراطیون گرفتار نشوید زیرا رؤیاها و آرزوهای خلاقانه همانند یک مرکز مغناطیسی قدرتمند نظر تمام جاذبه‌های ارزشمند را نسبت به خود جلب و جذب می‌نمایند.

من معتقد هستم که رؤیاها و آرزوهای واقعی هیچ‌گاه نمی‌میرند. حتی اگر هزاران بار در نطفه خفه بشوند و پروردگار همهٔ رؤیاها و آرزوهای ارزشمند و جهان ساز را دوباره در مکان و زمان مناسب به بهترین شکل ممکن متولد می‌گرداند.

من به حقایق ایمان‌دارم و اگر دوست دارید شما هم ایمان داشته باشید و بدانید که درنهایت این صابرین هستند که به جایگاه‌های مرتفع و شگفت‌انگیز دسترسی پیدا می‌نمایند و صاحب سبک‌های حیرت‌انگیز جهانی و اسطوره می‌گردند.

من با شما همراه شده‌ام تا به شما بگویم من به شما ایمان‌دارم زیرا به این دانش دست‌یافته‌ام و می‌دانم که شما چه قدرت عظیمی برای خلق همهٔ رؤیاها و آرزوهایتان در خوددارید. شما منبع انرژی هستید. خارق‌العاده و استثنایی هستید اما فقط کافی است خودتان را باور داشته باشید. من می‌دانم که قبل از هر چیزی شما هم نیاز دارید که دیگران مشتاقانه و خالصانه شما و ایده‌هایتان را باور داشته باشند. حالا من در کنار شما هستم تا به شما بگویم من شمارا باور دارم و اولین دلیل باورم نسبت به شما این است که شما می‌خواهید متحول بشوید در غیر این صورت در این لحظه جادویی در پی کسب علم و دانش نمی‌بودید.

همیشه همهٔ انسان‌هایی که درگذشته موفق شده‌اند و چه در آینده موفق خواهند بود آنانی هستند که به خودشان ایمان داشته باشند؛ زیرا نیروی ایمان و باور معجزه می‌کند.

من ایمان‌دارم که شما در وجودتان بذری برای رویش دارید اما گاهی وقت‌ها خسته، مانده و کلافه می‌شوید و آنگاه به پناهگاه و دلگرمی و همدلی نیاز دارید و من اینجا هستم که شما تنها نباشید و اکنون انرژی‌های خوبم را به شما پاداش می‌دهم تا شما دلگرمی برای ادامه راهتان داشته باشید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۸۹-۲۳۳-۲
تعداد صفحات۲۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۸۹-۲۳۳-۲