با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب راه روشن اثر سازمان بسیج دانشجویی

دانلود و خرید کتاب راه روشن

مجموعه بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با بسیج دانشجویی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راه روشن  نوشته  سازمان بسیج دانشجویی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب راه روشن

کتاب راه روشن که به همت سازمان بسیج دانشجویی به چاپ رسیده است، مجموعه بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با بسیج دانشجویی است.

بسیج دانشجویی به عنوان یکی از بزرگترین دستاوردها و نهادهای انقلاب اسلامی می‌کوشد در حوزه جنگ نرم در میدان نبرد نوین با دشمن تلاش کند و در این راستا انتشار کتاب‌هایی با رویکرد و محوریت اعتلای نقش‌آفرینی بسیج دانشجویی و با محتواهای گوناگون آموزشی و آگاهی دهنده را در دستور کار خود قرار داده است.

هدف این سازمان فرهنگ‌سازی، ایجاد روحیه مطالبه‌گری و تصمیم‌سازی برای مسئولان، تربیت نیروهای متعهد و در نهایت ورود در میدان عمل برای ساختن جامعه اسلامی است.

درباره کتاب راه روشن

این کتاب، مجموعه ای از بیانات مقام معظم رهبری است که در دیدارهای ایشان با بسیج دانشجویی در سال های مختلف ایراد شده است که علاوه بر متن کامل صحبت های یاشان، گزیده‌های صحبت ها به صورت عکس‌نوشتۀ گرافیکی آماده شده است و همچنین پرسش‌های بسیجیان در دیدار سال ۷۹ از رهبری در خصوص ساختار و اقتضائات فعالیت دانشجویی نیز در این اثر آمده است.

 خواندن کتاب راه روشن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اعضای بسیج دانشجویی مخاطبان خاص این کتاب‌اند. بیانات رهبر معظم انقلاب می‌تواند برای همه جوانان به ویزه دانشجویان راه‌گشا باشد

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۳۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۲۵۳۰-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۲۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۳۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۲۵۳۰-۳