با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قصه های قبل از خواب یان و هنری؛ سه شنبه

دانلود و خرید کتاب قصه های قبل از خواب یان و هنری؛ سه شنبه

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قصه های قبل از خواب یان و هنری؛ سه شنبه  نوشته  مارتین راینل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قصه های قبل از خواب یان و هنری؛ سه شنبه

قصه های قبل از خواب یان و هنری، سه‌شنبه نوشته مارتین راینل و ترجمه سیامک محمدنژاد فرید است. مجموعه قصه های قبل از خواب یان و هنری را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره مجموعه قصه های قبل از خواب یان و هنری

هنری و یان دوتا برادر موش از نوع موش‌های دم‌عصایی هستند. آنها قصد دارند در این مجموعه، برای شما هر شب، قبل از خواب یک قصه تعریف کنند. یک قصه جذاب و خنده‌دار که کمک کند شما راحت بخوابید و خواب‌ها شیرین ببینید.

شنیدن قصه قبل از خواب به کودکان آرامش می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا تخیل خود را تقویت کنند. امروزه پدر و مادرها بسیار پرمشغله شده‌اند و در طول روز امکان وقت گذاشتن کافی برای فرزندان خود را ندارند، بنابراین شب فرصتی است که برای دقایقی کنار فرزند خود باشند و به او محبت کنند. خواندن قصه قبل از خواب برای کودکان یکی از بهترین روش‌ها برای با او بودن است. با کمک قصه های قبل از خواب یان و هنری تخیل کودکتان را تقویت می‌کنید، لحظاتی باارزش برای او می‌سازید، او را به کتاب‌خوانی علاقه‌مند می‌کنید، زبان و هوشش را تقویت و کامل می‌کنید و درنهایت برای او یک لالایی دلنشین می‌گویید تا بخوابد.

خواندن مجموعه قصه های قبل از خواب یان و هنری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

والدینی که دوست دارند برای کودکان خود قصه بگویند می‌توانند از مجموعه قصه‌های قبل از خواب یان و هنری برای این کار استفاده کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
mim_bano
۱۳۹۹/۱۲/۰۳

بانمک بود👌🏻🍃

sbabayan
۱۴۰۰/۰۱/۰۴

به نظر باران دختر شش ساله من داستان بسیار کوتاه ولی خنده دار بود. اصرار داره یک ستاره بده ولی خیلی هم خندید.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۶۴۰-۸
تعداد صفحات۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۶۴۰-۸