عوارض جانبی و تداخلات دارویی رادیوداروها

دانلود و خرید کتاب عوارض جانبی و تداخلات دارویی رادیوداروها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عوارض جانبی و تداخلات دارویی رادیوداروها  نوشته  محسن ساغری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عوارض جانبی و تداخلات دارویی رادیوداروها

کتاب عوارض جانبی و تداخلات دارویی رادیوداروها اثر محسن ساغری و نسیم وحیدفر یکی از کتاب‌های تخصصی حوزه پزشکی انتشارات رویان‌پژوه است. انتشارات رویان‌پژوه به عنوان یکی از فعال‌ترین ناشران حوزۀ پزشکی ایران، همواره تلاش خود را در مسیر پیروی از آخرین تحولات و دستاوردهای علمی در جهان و رعایت معیارهای شناخته شده جهانی در تولید آثار برجسته علوم پزشکی به ویژه در حوزۀ دندان‌پزشکی معطوف ساخته است.

این انتشارات تاکنون توانسه است عنوان غرفه برتر بخش ناشران دانشگاهی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سال ۹۷، لوح بیست و سومین دوره کتاب سال دانشگاهی از دانشگاه تهران، جایزه کتاب فصل سال ۹۱، بیست و هفتمین دوره کتاب فصل سال ۹۲، جایزه کتاب برتر دانشگاهی اصول و مبانی کاربردی در ساخت پروتــز کامل در بیست و هفتمین دوره کتاب سال دانشگاهی ۹۷، جایزه کتاب برتر دانشگاهی دندان‌پزشکی کودک و نوجوان مک دونالد ۲۰۱۶ و ده‌ها لوح تقدیر دیگر را در حوزه چاپ و نشر دریافت کند.

کتاب عوارض جانبی و تداخلات دارویی رادیوداروها یکی از کتب تخصصی این نشر در حوزه ‌پزشکی است که آخرین اطلاعات و پژوهش‌های مربوط به این حوزه را در اختیار جامعه ‌پزشکی کشور قرار می‌دهد.

خواندن کتاب عوارض جانبی و تداخلات دارویی رادیوداروها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

جامعه پزشکی کشور مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۲۶
شابک‬۹۷۸-۶۰۰-۴۰۸-۷۷۰-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۲۶
شابک‬۹۷۸-۶۰۰-۴۰۸-۷۷۰-۴