سلامت دهان و جامعه

دانلود و خرید کتاب سلامت دهان و جامعه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سلامت دهان و جامعه  نوشته  حسین حصاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سلامت دهان و جامعه

کتاب سلامت دهان و جامعه اثر حسین حصاری یکی از کتاب‌های تخصصی حوزه دندان‌پزشکی انتشارات رویان‌پژوه است. انتشارات رویان‌پژوه به عنوان یکی از فعال‌ترین ناشران حوزۀ پزشکی ایران، همواره تلاش خود را در مسیر پیروی از آخرین تحولات و دستاوردهای علمی در جهان و رعایت معیارهای شناخته شده جهانی در تولید آثار برجسته علوم پزشکی به ویژه در حوزۀ دندان‌پزشکی معطوف ساخته است.

 این انتشارات تاکنون توانسه است عنوان غرفه برتر بخش ناشران دانشگاهی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سال ۹۷، لوح بیست و سومین دوره کتاب سال دانشگاهی از دانشگاه تهران، جایزه کتاب فصل سال ۹۱، بیست و هفتمین دوره کتاب فصل سال ۹۲، جایزه کتاب برتر دانشگاهی اصول و مبانی کاربردی در ساخت پروتــز کامل در بیست و هفتمین دوره کتاب سال دانشگاهی ۹۷، جایزه کتاب برتر دانشگاهی دندان‌پزشکی کودک و نوجوان مک دونالد ۲۰۱۶ و ده‌ها لوح تقدیر دیگر را در حوزه چاپ و نشر دریافت کند.

 کتاب سلامت دهان و جامعه یکی از کتب تخصصی این نشر در حوزه دندان‌پزشکی است که آخرین اطلاعات و پژوهش‌های مربوط به این حوزه را در اختیار جامعه دندان‌پزشکی کشور قرار می‌دهد.

 خواندن کتاب سلامت دهان و جامعه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 جامعه دندان‌پزشکی کشور مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۲۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۰۸-۷۳۴-۶
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۲۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۰۸-۷۳۴-۶