کتاب مروری بر فارماکولوژی بالینی و اصول تجویز داروها اثر سعید حاجی‌زاده

کتاب مروری بر فارماکولوژی بالینی و اصول تجویز داروها

نویسنده:سعید حاجی‌زادهشقایق بزرگ‌زادهارکیده علویسارا دلیرانیانتشارات:رویان پژوهسال انتشار:۱۳۹۶تعداد صفحه‌ها:۳۴۴ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۳.۰از ۲ رأیخواندن نظرات
انتشاراترویان پژوه

سال انتشار۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها۳۴۴ صفحه

دسته‌بندی
پزشکی عمومی۲ مورد دیگر

معرفی کتاب مروری بر فارماکولوژی بالینی و اصول تجویز داروها

کتاب مروری بر فارماکولوژی بالینی و اصول تجویز داروها اثر سعید حاجی‌زده و دیگران یکی از کتاب‌های تخصصی حوزه پزشکی انتشارات رویان‌پژوه است. انتشارات رویان‌پژوه به عنوان یکی از فعال‌ترین ناشران حوزۀ پزشکی ایران، همواره تلاش خود را در مسیر پیروی از آخرین تحولات و دستاوردهای علمی در جهان و رعایت معیارهای شناخته شده جهانی در تولید آثار برجسته علوم پزشکی به ویژه در حوزۀ دندان‌پزشکی معطوف ساخته است.

این انتشارات تاکنون توانسه است عنوان غرفه برتر بخش ناشران دانشگاهی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سال ۹۷، لوح بیست و سومین دوره کتاب سال دانشگاهی از دانشگاه تهران، جایزه کتاب فصل سال ۹۱، بیست و هفتمین دوره کتاب فصل سال ۹۲، جایزه کتاب برتر دانشگاهی اصول و مبانی کاربردی در ساخت پروتــز کامل در بیست و هفتمین دوره کتاب سال دانشگاهی ۹۷، جایزه کتاب برتر دانشگاهی دندان‌پزشکی کودک و نوجوان مک دونالد ۲۰۱۶ و ده‌ها لوح تقدیر دیگر را در حوزه چاپ و نشر دریافت کند.

کتاب مروری بر فارماکولوژی بالینی و اصول تجویز داروها یکی از کتب تخصصی این نشر در حوزه ‌پزشکی است که آخرین اطلاعات و پژوهش‌های مربوط به این حوزه را در اختیار جامعه ‌پزشکی کشور قرار می‌دهد.

خواندن کتاب مروری بر فارماکولوژی بالینی و اصول تجویز داروها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

جامعه پزشکی، دندانپزشکی پرستاری و کلیه زیر مجموعه‌های پیراپزشکی مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

پدرام کریمی
۱۳۹۹/۱۲/۱۹

با عرض سلام خدمت تمام عوامل برنامه خوب طاقچه لطفا فارماکولوژی پایه و بالینی کاتزونگ و درسنامه جامع درمانشناسی رو موجود کنین این کتاب ها واقعا برای داروسازان و دانشجویان داروسازی لازم هست و سایر گروه های پزشکی هم خصوصا پزشکان

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است