با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تکنیک های مدیران موفق

دانلود و خرید کتاب تکنیک های مدیران موفق

سری کتاب‌های مدیریت اثربخش

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تکنیک های مدیران موفق  نوشته  مجتبی صادقی‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تکنیک های مدیران موفق

کتاب تکنیک‌های مدیران موفق از سری کتاب‌های مدیریت اثربخش و نوشته مجتبی صادقی‌پور است که در انتشارات موسسه آموزشی تالیفی ارشدان به چاپ رسیده است.

 درباره کتاب تکنیک های مدیران موفق

تمام مدیران حتی آنهایی که سال‌ها سابقه مدیریت دارند و با تجربه هستند، گاهی در تصمیمات خود اشتباه میکنند حتی اشتباهات بزرگ . این خاصیت یک انسان است، انسان‌ها فقط می‌توانند میزان اشتباهات خود را کاهش دهند اما نمی‌توانند قاطعانه بگویند بدون اشتباه هستند . مدیران می‌توانند با بهره‌گیری از دانش، تجربه، مشاوران و... اشتباهات خود را کم کنند ، پس هر چه از علم و دانش و تجربه ، مشورت با افراد متخصص دوری کنیم اشتباهاتمان بیشتر است و زیان خواهیم دید. کسانی که خود رای هستند و در همه حال فکر می‌کنند که روش آنها درست است و جز آنها کسی درست فکر و عمل نمی‌کند در باتلاقی دست و پا می‌زنند که بزودی بلعیده می‌شوند و به نابودی کشیده خواهند شد پس قبل از اینکه ژست مدیران موفق را بگیرید برای مدیر موثر و موفق شدن باید اصول ، قوانینو فوت و فن آن یا به عبارتی مهارت‌های اصلی آن را یاد بگیرید؛ چیزهایی که در این کتاب خواهید خواند تمام آن مهارت‌ها و تکنیک‌هایی است که برای تبدیل شدن به یک مدیر موفق به آنها نیاز دارید.

در این کتاب سعی شده مطالب چکیده،، خلاصه، کوتاه، کاربردی و یا به بیانی دیگر  آنچه درباره یک موضوع خاص ، مفید و کاربردی است ، به صورت کوتاه در اختیار شما خوانندگان عزیز قرار داده شود. این مطالب به زبان ساده، شیوا ، روان و با عشق به انسان‌های روی کره خاکی تدوین شده است در این کتاب، از تجربه‌های مدیران موفق، مطالبی که مفید و موثر و سودمند باشند استخراج و ارائه شده است.

مطالب بصورت بنیادی و از پایه شروع می‌گردد زیرا وقتی شخصی به یک کار می‌پردازد، دچار چه دلهره‌هایی می‌شود و به دنبال کمک می‌گردد ، خصوصاً افرادی که دارای مهارت مدیریت و رهبری نیستند اما می‌خواهند با ایجاد کسب و کاری به شغل مدیریت بپردازند و در آن موفق شوند و قطعاً ، نیاز به مطالب کلیدی دارند.

 خواندن کتاب تکنیک‌های مدیران موفق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 تمام مدیرانی که قصد دارند شیوه‌های مدیریتی و دانش مدیریتی خود را ارتقا دهد، مخاطبان کتاب حاضرند.

بخشی از کتاب تکنیک‌های مدیران موفق

در سیستم مدیریت قدیمی معمولا جسم کارمندان اجاره می‌شود و ماهانه مبلغی بابت اجاره آن با منت پرداخت می‌گردد . اما در حال حاضر باید مدیران سازمان‌ها راهی بیابند برای جذب روح کارمندانشان تا سطح اشتیاق به کار و امنیت شغلی را افزایش و بهره‌وری را به سازمان خود اضافه کنند. مدیران موفق پایه گذاری سازمان را دقیق انجام می‌دهند و در انتخاب کارمندانشان دقت لازم انجام داده و سپس آموزش صحیح به آنها می‌دهند و ابزار کار مناسب در اختیار آنها قرار داده و در نهایت از سر راه کارمندان کنار می‌روند تا خلاقیت آنها شکوفا شود و برای سازمان سودآوری بیشتری داشته باشند.

تبدیل شدن از یک مدیر خوب به یک مدیر ممتاز خصوصیتی است که با ایجاد هیجان شغلی و رفتاری در پرسنل میتوانید ایجاد کنید. مدیر باید شتاب‌دهنده سازمان باشد نه کاهنده آن، انرژیهای سازمان و کارکنان را دریافت، آنها را تقویت، به خودشان برای شتاب دهی برگردانید. مدیران موفق باید از سازمان کنونی و از آینده آن تصویری بسیار زیبا خلق کنند تا کارمندان را برای کارآیی و بهره وری بهتر و بالاتر وسوسه و تشویق کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
milad
۱۳۹۹/۱۱/۲۷

مطالب بسیار کاربردی دارد ممنون

هادي
۱۴۰۰/۰۳/۱۷

عالی

مجید
۱۴۰۰/۰۴/۱۱

خیلی عالی بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۹ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۵-۹۶۱-۷
تعداد صفحات۵۹صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۵-۹۶۱-۷