با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اورکا!

دانلود و خرید کتاب اورکا!

ملکه شبا و دانشمند سیراکوس

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اورکا!  نوشته  کانیکا جی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اورکا!

کتاب اورکا!؛ ملکه شبا و دانشمند سیراکوس از مجموعه داستان‌های تانیا نوشته جی کانیکا است. در این جلد از مجموعه داستان‌های تانیا کودکان با داستانی جذاب و سرگرم کننده همراه می‌شوند و یک موضوع علمی یا فرهنگی را یاد می‌گیرند.

کتاب اورکا!؛ ملکه شبا و دانشمند سیراکوس یکی از داستان‌های جذاب این مجموعه است.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا

شخصیت تانیا، از دختر بزرگ نویسنده، پل جی الهام گرفته شده است. پل وقتی کمی بیشتر از دو سال سن داشت شروع به نوشتن کرد، کانیکا در نوشتن به او کمک کرد و بعد هم با تغییر و انتخاب تصاویر جذاب کتاب‌هایش را منتشر کرد.

این کتاب‌ها جنبه آموزشی بسیار قوی‌ای دارند و با داستانی سرگرم کننده و تصاویر جذاب کودکان را به دنیای خود می‌برند.

هر کتاب یک موضوع مستقل دارد و چندین موضوع را بررسی می‌کند و آموزش می‌دهد.

مجموعه داستان‌های تانیا را انتشارات اردوی سوره وابسته به حوزه هنری برای کودکان ایرانی منتشر کرده است.

امروزه یکی از برزگ‌ترین دغدغه‌ها والدین پیدا کردن داستانی است که هم کودکان را سرگرم کند هم به آنها آموزش دهد. مجموعه کتاب‌های تانیا این مشکل را برطرف کرده‌اند و می‌توانند به راحتی کودک را سرگرم کنند و به او آموزش دهند.

خواندن مجموعه داستان‌های تانیا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب‌ها را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم.

درباره جی کانیکا

جی کانیکا همواره به نوشتن علاقه داشت اما هرگز تصمیم جدی برای نوشتن نگرفته بود او به مدت ده سال در زمینه فیزیک تدریس کرد. جی کانیکا دکترای فیزیک نظری را از دانشگاه ایالتی واشنگتن گذرانده است.

وقتی دختر بزرگش ۲ ساله شد، دوست داشت او را به کتاب علاقه‌مند کند. بسیار جست‌و‌جو می‌کرد اما کتاب‌ها راضی‌اش نمی‌کرد و یا فرصت گشتن نداشت، پس تصمیم گرفت خودش داستان بنویسد.

او عشق به نوشتن را دوباره پیدا کرده بود و اسم هنری جی کانیکا را انتخاب کرد و شروع به نوشتن کرد، این نوشته فقط برای کودکش بودند اما کم‌کم به این نتیجه رسید می‌تواند آنها را منتشر کند تا تمام کودکان جهان از آن استفاده کنند.

در طول سال‌ها او به عنوان نویسنده رشد کرد و موضوعات مختلفی را کاوش کرد. او در زمینه‌های داستان‌های کودکانه، کتاب‌های تصویری‌، پست‌های آموزشی وبلاگ برای والدین، داستان‌های کوتاه برای بزرگسالان، مقالات مربوط به مسائل زنان‌، دستور العمل‌ها‌، شعرها و مسائل بسیار دیگری تا به حال نوشته است.کتاب – از مجموعه داستان‌های تانیا نوشته جی کانیکا است. در جلد از مجموعه داستان‌های تانیا کودکان با داستانی جذاب و سرگرم کننده همراه می‌شوند و یک موضوع علمی یا فرهنگی را یاد می‌گیرند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۹۴۸-۲
تعداد صفحات۲۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۹۴۸-۲