با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب جعبه ابزار کارآفرینی اینترنتی اثر علی خادم‌الرضا

دانلود و خرید کتاب جعبه ابزار کارآفرینی اینترنتی

همه آنچه یک کارآفرین اینترنتی باید بداند

۳٫۲ از ۵ نظر
۳٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جعبه ابزار کارآفرینی اینترنتی  نوشته  علی خادم‌الرضا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب جعبه ابزار کارآفرینی اینترنتی

کتاب جعبه ابزار کارآفرینی اینترنتی نوشته علی خادم‌الرضا است. این کتاب همه آنچه یک کارآفرین اینترنتی باید بداند را برای ما بازگو می‌کند و کمک می‌کند اطلاعات جامعی به دست آورید. 

درباره کتاب جعبه ابزار کارآفرینی اینترنتی

اهمیت حضور در اینترنت و فضای مجازی برکسی پوشیده نیست؛ در عین حال تغییر الگوی اساسی در راه است. اگر ما خود را با آن تطبیق ندهیم، به انسان‌‌های غارنشین عصر جدید تبدیل خواهیم شد!

کتاب جعبه ابزار کارآفرینی اینترنتی بر این باور است که امروز بهترین زمان برای راه اندازی کسب‌وکار اینترنتی شما است. جمعیت جوان تحصیل کرده، نیازهای فراوان پاسخ داده نشده، بازارهای کم رقابت و بکر، الگوی غالب هیجان تجربۀ چیزهای جدید، همه این وعده را می‌دهند که در صورت حضور در اینترنت و فضای مجازی، موفقیت‌های بزرگی در انتظار کسب‌وکار شما خواهد بود. گواه این موضوع شکل‌گیری نمونه‌های بسیار زیاد کسب‌وکارهای اینترنتی موفق در سال‌های اخیر است.

برای کارآفرین شدن و یا راه‌اندازی و مدیریت موفق یک کسب‌وکار، باید شناخت دقیق و مؤثری از محیط پیرامون به دست آورد. با توجه به این شناخت می‌توان برنامه‌ریزی‌های مناسب انجام داد و امور اجرایی را به درستی تدوین کرد. در صورتی که اگر شناخت دقیق و صحیحی از محیط نداشته باشیم، کسب و کاری که راه اندازی کرده‌ایم، محکوم به شکست است. علاوه بر این شرکت‌های بزرگ هم باید یاد بگیرند تا موانع و تغییرات مختلفی را که در مسیرشان با آن روبه‌رو می‌شوند، به درستی بشناسند و همگام با آن‌ها تغییر کنند. 

البته هر فرصت طلایی، زمان مشخصی برای استفاده دارد، بعد از گذشت آن زمان، فرصت طلایی از دست می‌رود و یا استفاده از آن بسیار سخت و کم فایده می‌شود. ۱۰ سال قبل به‌راحتی می‌شد وارد بازارهایی مانند فست‎‌فود، آبمیوه، بستنی و … شد و در مدت کوتاهی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و درآمدهای باورنکردنی خلق کرد، اما در حال حاضر فقط ورود به این بازارها به عنوان یک مغازه کوچک، به صدها میلیون تومان سرمایه نیاز دارد.

امروز فرصت طلایی راه‌اندازی کسب‌وکارهای اینترنتی است، شاید در آینده این فرصت طلایی نیز از دست برود یا استفاده از آن بسیار سخت شود.

اما نگران نباشید! شما برای راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی نیازی به دانش برنامه‌نویسی یا حتی استفادۀ حرفه‌ای از رایانه ندارید. توانایی شما در مهارت‌های رایانه‌ای اگر در حد نصب نرم‌افزارهای معمولی باشد، می‌توانید به کمک امکانات جدید خودتان وب‌سایت‌تان را راه‌اندازی کنید.

 کتاب جعبه ابزار کارآفرینی اینترنتی به شما توضیح می‌دهد که حوزه‌های موفق یک کسب‌وکار و وب‌سایت اینترنتی کدام‌اند، تا بتوانید بدون آزمون و خطا وب‌سایت حرفه‌ای و قدرتمند خود را راه‌اندازی کنید.

همچنین به شما می‌آموزد که موفق‌ترین مدل‌ها، استراتژی‌ها و روش‌های کاربردی بازاریابی اینترنتی کدام‌اند، تا به کمک آن‌ها بتوانید اثربخش‌ترین حضور را در فضای مجازی داشته باشید.

نویسنده در کتاب جعبه ابزارکار کارآفرینی اینترنتی تلاش کرده‌ است تا بینش لازم و مسیر صحیح حرکت برای موفقیت در کسب‌وکار اینترنتی را برای شما ترسیم کند. این کتاب راهنمای شما خواهد بود برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ در کسب و کار.

خواندن کتاب جعبه ابزار کارآفرینی اینترنتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۶۶-۶۰-۶
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۶۶-۶۰-۶