با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فارسی تکمیلی یازدهم

دانلود و خرید کتاب فارسی تکمیلی یازدهم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فارسی تکمیلی یازدهم  نوشته  فرزانه عبداللهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فارسی تکمیلی یازدهم

کتاب فارسی تکمیلی یازدهم نوشته فرزانه عبداللهی و مرضیه زرین درخت است. این کتاب برای درک بهتر فارسی یازدهم دبیرستان نوشته شده است.

 کتاب فارسی تکمیلی یازدهم برای گروه درسی متوسط دوم چاپ شده است هدف نویسندگان کتاب حاضر تحلیل، بررسی و شرح تمامی درس ها بوده است به گونه‌ای که بتواند زمینه یادگیری آسان‌تر و بیشتری را برای دانش‌آموزان عزیزان فراهم کند تا به این ترتیب هرچه بیشتر بر محتوای کتاب درسی مسلّط شوند، برای رسیدن به این هدف، تمام درس‌های شماره‌دار و نیز حکایت‌ها و روان خوانی‌ها ِ در سه قلمرو زبانی، ادبی و فکری بررسی شده‌اند.

شیو کار کتاب این گونه است که در آغاز هر درس شرحی کوتاه از اثر و نویسنده ارائه شده سپس با توجه به سطح دشواری متن، ویژگی‌های سه گانه آنها فراتر از چهارچوب کتاب درسی شرح داده شده است در کنار این شرح و بیان، کارگاه‌های متن پژوهی و بخش درک و دریافت همه درس‌ها به طورکامل بررسی شده است. سعی بر آن بوده است که در مورد آنچه مفید نیست بحث نشود به همین دلیل مطالب تا آنجا گشوده شده‌اند که از یک سو در طول سال تحصیلی راه گشای ذهن شما دانش آموزان گرامی باشند و از سوی دیگر به درک عمیق همه مباحث بینجامند تا منبعی قابل استفاده در مسیر همه آزمون‌ها و به ویژه آزمون کنکور باشند؛ به این منظور در پایان کتاب برای همه فصل ها پرسش های کوتاه پاسخ و پرسش‌های تستی با پاسخ نامه قرار داده شده است.

خواندن کتاب فارسی تکمیلی یازدهم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانش آموزان یازدهم پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۶۳۳-۵۴-۰
تعداد صفحات۳۹۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۶۳۳-۵۴-۰