با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مکس و پرنده

دانلود و خرید کتاب مکس و پرنده

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مکس و پرنده  نوشته  اِد ویر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مکس و پرنده

کتاب مکس و پرنده داستان آشنایی و دوستی مکس، بچه گربه‌ای کوچولو با پرنده و تلاش آن‌ها برای رسیدن به هدفشان است. این داستان جذاب را اد ویر نوشته و تصویرگری کرده و آرزو قلی‌زاده هم آن را به فارسی ترجمه کرده است. 

انتشارات پرتقال با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب مکس و پرنده

مکس یک گربه کوچک است. او یک روز پرنده را می‌بیند. او و پرنده بر خلاف قانون طبیعت تصمیم می‌گیرند با هم دوست شوند. مکس به پرنده می‌گوید که می‌خواهد اول با او دوست شود و بعدش او را بخورد اما پرنده مکس را قانع می‌کند که این راه و رسم دوستی نیست. پرنده برای مکس راه و روش دوستی و قوانین آن را توضیح می‌دهد و بعد از او می‌خواهد که بهش یاد بدهد که چطوری پرواز کند چون پرنده هنوز خیلی کوچک است و پرواز کردن بلد نیست. مکس هم پرواز کردن بلد نیست بنابراین آن‌ها به سراغ کتابخانه می‌روند و کتاب‌های بخش پرواز را می‌خوانند ولی چیز زیادی دستگیرشان نمی‌شود. 

آن‌ها تصمیم می‌گیرند از کبوتر کمک بگیرند اما کبوتر هم نمی‌تواند خیلی به آن‌ها کمک کند. اما به نظر می‌رسد آن دو هنوز هم نمی‌خواهند دست از تلاش کردن بردارند. به نظر شما پرنده موفق می‌شود پرواز کردن را یاد بگیرد؟

این داستان زبان ساده و روانی دارد. تصاویر کتاب نیز ساده هستند و کودکان از دیدن و خواندن و شنیدن کتاب خسته نمی‌شوند. 

اد ویر در کتاب مکس و پرنده مفاهیم بسیار مهمی را از جمله دوستی بیان کرده است. کودکان با خواندن یا شنیدن این داستان یاد می‌گیرند چطور می‌توانند با کسی که متفاوت از خودشان است دوست شوند و این دوستی رابطه‌ای پایدار و عمیق باشد. نکته دیگری که در این کتاب به آن پرداخته است، اهمیت تلاش کردن، تلاش کردن و باز هم تلاش کردن برای رسیدن به هدف است. این کتاب همچنین به کودکان یاد می‌دهد که کتابخانه‌ها محل خوبی برای طرح پرسش آن‌ها است و اگر چیزی را نمی‌دانند می‌توانند در کتاب‌ها به دنبال جوابش بگردند.

کتاب مکس و پرنده را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب مکس و پرنده برای تمام کودکان جذاب است. این کتاب را به تمام مربیان گروه سنی کودک و کسانی که با این گروه سنی کار می‌کنند هم پیشنهاد می‌کنیم. علاوه بر این، داستان زیبای این کتاب به شما کمک می‌کند تا با کودکان درباره مفاهیم بسیاری از جمله دوستی، حرف بزنید. 

درباره اد ویر 

اد ویر ۷ فوریه ۱۹۷۳ متولد شد. او نویسنده و تصویرگر انگلیسی کتاب کودکان است. اد ویر کتاب‌های زیادی را نوشته است و برای آثارش جوایز بسیاری را هم از آن خود کرده است. او در سال ۲۰۰۷ برای کتاب The Getaway جایزه کتاب کودکان Highland را دریافت کرد. در سال ۲۰۰۸ موفق به دریافت مدال کیت گرینوی برای کتاب موز شد. در سال ۲۰۰۹ کتاب او به نام آقای بزرگ کتاب رسمی بوک‌تایم در انگلستان اعلام شد و بین تمام دانش‌آموزان توزیع شد. این موضوع باعث شد تا کتاب او، بزرگ‌ترین کتاب تصویری منتشر شده در انگلستان باشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
f
۱۳۹۹/۱۱/۰۸

اسم کتابای توی کتابخونه اش عالیییی بود.. کلی خندیدم😂

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۱۴۹-۶
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۱۴۹-۶