با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شما هم می توانید؛ رازهای موفقیت

دانلود و خرید کتاب شما هم می توانید؛ رازهای موفقیت

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شما هم می توانید؛ رازهای موفقیت  نوشته  محمد حاصلی قلاتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شما هم می توانید؛ رازهای موفقیت

شما هم می توانید؛ رازهای موفقیت کتابی انگیزشی در زمینه موفقیت و نوشته محمد حاصلی قلاتی است که در انتشارات آرمان رشد به چاپ رسیده است. یاسمن بهرامی نیز تصویرگر این کتاب است.

 درباره کتاب شما هم می توانید؛ رازهای موفقیت

اگر می‌‌خواهیم به اهدافمان برسیم کافیست همواره به خواسته‌ها‌یمان فکر کنیم و در مورد آن حس خوبی داشته باشیم و با آن‌ها همسو شویم. هُشیار باشیم که برخی از فرصت‌‌ها تنها یکبار به سراغ‌ مان می ‌آید پس پرقدرت به آن‌ها فکر کنیم.

نویسنده در این کتاب شما را با قانون جاذبه آشنا می‌کند و نمونه‌های از زندگی افراد بزرگ یا موفق را شاهد مثال می‌آورد. کسانی که یک بار به موفقیت رسیده‌اند و زندگی خود و اطرافیانشان را تغییر داده‌اند. همان داستان جذابی که دوست داریم آن را بخوانیم و انگیزه بگیریم. اما موفقیت چیزی نیست که همیشه دست‌یافتنی باشد و در یک چشم‌بهم زدن به دست بیاید. عده‌ای هرگز  در چنین جاده‌ای  پا نمی‌گذارند که بخواهند آن را به دست بیاورند و همواره در حالتی زجرآور پو طاقت‌فرسا  به سرمی‌برند و منتظر معجزه‌ای برای زندگی به سبک خودشان هستند. اما این کتاب با معرفی افراد موفق و راه و روششان به شما الهام می‌خشد. و شما را درآغاز کردن راهتان راهنمایی می‌کند. به شما می‌گوید که چگونه از قانون مهم جذب برای رسیدن به خواسته‌هایتان استفاده کنید. چگونه از ته دل و با تمام وجود چیزی را بخواهید تا سرانجام در آینده‌ای نه چندن دور به آن برسید و شعار خواستن توانستن است را برای خود معنا کنید.

 خواندن کتاب شما هم می‌توانید؛ رازهای موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت علاقه دارید، خواندن این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۷۰-۸۵-۱
تعداد صفحات۹۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۷۰-۸۵-۱