کتاب مبانی میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی) ۲۰۱۸ اثر داوود منصوری

دانلود و خرید کتاب مبانی میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی) ۲۰۱۸

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مبانی میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی) ۲۰۱۸  نوشته  داوود منصوری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مبانی میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی) ۲۰۱۸

کتاب مبانی میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی) ۲۰۱۸ تالیف داوود منصوری و دیگران، یکی از کتاب‌های انتشارات وارستگان است. کتاب حاضر مجموعه ارزشمندی از مفاهیم باکتری‌شناسی پزشکی به زبان ساده و روان است.

انتشارات وارستگان قصد دارد با مشارکت تمامی صاحبان فکر و اندیشه و نشر آثار فاخر، افق‌های تازه‌ای را به روی خوانندگان خود بگشاید. وارستگان با این دیدگاه پا به عرصه نشر کتاب گذاشته است که بتواند در فراهم نمودن زیر ساخت‌های مناسب برای ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه موثر باشد. ما بر این باوریم که اگر نخبگان جامعه در حد توان خود در این مسیر حرکت کنند و دغدغه علم و فرهنگ جامعه را داشته باشند، بدون شک با تاثیرگذاری عالمانه می‌توانند تحولی شگرف در عرصه‌ای گوناگون علمی ایجاد کنند.

درباره کتاب مبانی میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی) ۲۰۱۸

کتاب حاضر ترجمه یکی از مهم‌ترین کتب منبع میکروب‌شناسی به نام میکروب‌شناسی مورای است که از جمله مزایای آن می‌توان به اختصار و بیان مطالب به زبان ساده و در قالب جداول متعدد اشاره کرد. از مزایای این کتاب اختصار و خلاصه بودن آن است و دیگر آنکه مطالب بیشتر به صورت جدول بندی ارائه گردیده است. با توجه به ذهن‌گریزی و گسترده بودن مباحث باکتری‌شناسی، هدف از ترجمه این کتاب، طبقه‌بندی ساده و مناسب این موضوعات جهت استفاده کلیه دانشجویان حوزه پیراپزشکی به خصوص رشته علوم آزمایشگاهی است.

خواندن کتاب مبانی میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی) ۲۰۱۸ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پزشکان، دانشجویان و مسئولین آزمایشگاه‌ها.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۵۲-۵۶-۸
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۵۲-۵۶-۸