اختلالات خلقی

دانلود و خرید کتاب اختلالات خلقی

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اختلالات خلقی  نوشته  سینا طاهر زاده بروجنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اختلالات خلقی

کتاب اختلالات خلقی نوشته سینا طاهر‌زاده بروجنی و مهسا معتمد مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس اختلالات خلقی رشته روان‌شناسی را جمع‌آوری کرده. کتاب مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی است.

درباره کتاب اختلالات خلقی

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت‌های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب اختلالات خلقی با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب اختلالات خلقی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب اختلالات خلقی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب اختلالات خلقی برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۲-۳
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۲-۳