با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب فلسفه در چند دقیقه اثر مارکوس ویکس

دانلود و خرید کتاب فلسفه در چند دقیقه

مفهوم‌های کلیدی دنیای فلسفه به زبان ساده

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فلسفه در چند دقیقه  نوشته  مارکوس ویکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فلسفه در چند دقیقه

مارکوس ویکس در کتاب فلسفه در چند دقیقه، مفهوم‌های کلیدی دنیای فلسفه را به زبان ساده برای مخاطبان توضیح می‌دهد. این کتاب را با ترجمه مهدی رعنایی در اختیار دارید. 

درباره کتاب فلسفه در چند دقیقه

کتاب فلسفه در چند دقیقه از مجموعه کتاب‌های در چند دقیقه است. در این کتاب نزدیک به دویست سرفصل از مفاهیم مهم و کلیدی فلسفه را می‌خوانیم که هرکدام شرح مختصری دارند و با تصاویر مرتبطی همراه شده‌اند.

این کتاب به شاخه‌های مختلف فلسفه، فلسفه در عصر باستان و عصر حاضر، فلسفه کاربردی، رابطه بین فلسفه، مسیحیت، اسلام و دوران رنسانس، فلسفه غربی و شرقی و مکاتب مختلف فلسفی می‌پردازد. این اثر مطالب مختلفی دارد که از ظهور فلسفه در یونان باستان تا حال و روز امروز فلسفه را پوشش می‌دهند و سفری به دل تاریخ فلسفه، آشنایی با انواع طرز تفکرها، اندیشمندان و فیلسوفان بزرگ و ... است. 

کتاب فلسفه در چند دقیقه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمام علاقه‌مندان به مطالعات فلسفی را به خواندن این اثر دعوت می‌کنیم. اگر دوست دارید با مفاهیم کلی فلسفه آشنا شوید این کتاب می‌تواند به شما کمک کند تا گام اول را بردارید. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
فرزاد نوشیان
۱۳۹۹/۱۰/۰۹

عالیه با تشکر از عوامل طاقچه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۰۶
شابک۹۷۸۶۰۰۴۳۹۱۳۳۷
تعداد صفحات۴۰۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۰۶
شابک۹۷۸۶۰۰۴۳۹۱۳۳۷